MTV EMA's jau oktobrī

Mārcis Pļaviņš, 17.10.2007., 12:37

Vācijas pilsētā Minhenē notiks gadskārtējā MTV Europe Music Awards (EMAs) ceremonija, jauniešu izklaides kanāls „MTV Latvija” piedāvā skatītājiem ieskatu šova aizkulisēs un interesantākajos notikumos – gan no pagājušo gadu šoviem, gan gatavošanos šī gada ceremonijai.

Jau ar 22. oktobri MTV programmu papildinās vairāki šovi, kuros skatītājiem būs iespēja redzēt to, kas parasti no publikas acīm tiek slēpts. Tajos tiks atspoguļoti interesanti fakti un reportāžas par un ap MTV EMAs 2007.

Paredzams, ka plašākais un izsmeļošākais no EMAs raidījumiem būs "EMA Rampu Gaismā". Raidījumam būs četras daļas un katrā no tām tiks stāstīts par EMAs kategorijām un nominētajiem māksliniekiem. Pirmajā daļā par kategoriju "Solo & Band" un tās nominantiem – Avril Lavigne, Christina Aguilera, Justin Tmberlake, Mika, Rihanna, Nelly Furtado, "Fall Out Boy", "My Chemical Romance", "Linkin Park", "Tokio Hotel" un "Good Charlotte", otrajā – par nominācijām "Ultimate Urban & Rock Out", kurās sastopami tādi visiem zināmi vārdi kā Timbaland, Beyonce, Kanye West, Evanesence un citi. Trešā daļa – "Most Addictive and Interact", kur būs sastopamas tautā iemīļoti mākslinieki ar saviem spilgtākajiem garadarbiem, kā piemēram, Avril Lavigne – "Girlfriend", Rihanna ar populāro dziesmu "Umbrella", un citi. Noslēdzošā daļa – "Album & Headliner" būs par "Linkin Park", "Akon", Nelly Furtado un citiem slaveniem izpildītājiem un viņu radītajiem mūzikas albumiem un šoviem šogad. Lai MTV skatītāji būtu pilnībā informēti par to, kas ir gaidāms MTV EMAs ceremonijā, katru raidījuma daļu "MTV Latvija" ēterā būs iespējams redzēt vairākas reizes.

MTV EMAs ceremonija nav vienīgā vieta, kurā tādām superzvaigznēm, kā piemēram, Madonna, Beyonce un Christina Aguilera ir jāizskatās izcili labi. Par to parasti rūpējās izcili stilisti. Taču neraugoties uz to, ka lielās ceremonijās visam ir jābūt perfekti, ne vienmēr viss izdodas kā iecerēts. Nav noslēpums, ka cilvēkiem patīk diskutēt par citu cilvēku neveiksmēm, tāpēc raidījums Atlaid Stilistu: EMA Speciālizlaidums piedāvā aplūkot izcilu stilistu neveiksmīgākos darbus, kas redzami uz EMAs sarkanā paklāja.

Kādreizējie EMAs Vadītāji pastāstīs par slavenībām, kas ir vadījušas iepriekšējās "MTV European Music Awards" balvu pasniegšanas ceremonijas. Nedaudz par Sacha Koen vairāk zināmu kā "Borat", nedaudz par Justin Timberlake un citiem. „MTV Latvija” skatītājiem tiks sniegts nedaudz dziļāks ieskats notikumos, kas risinās aiz skatuves, kā vadītāji gatavojas un kā jūtas ceremonijas laikā.

Ceremoniju laikā mēdz gadīties arī kļūmes. Gadās arī, ka tās ir iestudētas, taču ja tā nav, tad ir ātri jārīkojas, lai situāciju vērstu par labu. "EMA: Kas Pie Velna?" ir raidījums, kurā Wyclef Jean jums sniegs ieteikumus kā vajadzētu vai nevajadzētu rīkoties gadījumā, ja saņem kādu no EMA balvām. Katrs mēdz kļūdīties. Pat slavenības.

Skatītājiem būs arī iespēja redzēt 10 labākās EMA uzstāšanās. Krāšņi šovi, lieliski izpildītāji, ieturēts stils un īstu zvaigžņu cienīgs spožums. Tas viss "EMA: 10 Labākās Uzstāšanās".

MTV EMAs balvu pasniegšanas ceremonija norisināsies Minhenē šā gada 1. novembrī. Par šova vadītāju šogad ir izvēlēts skandalozais mūziķis Snoop Dog.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE

All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs


ienāktreģistrēties