"Laba Daba" - starptautisks pozitīvās mūzikas festivāls

Raitis Petrovs, 31.07.2006., 16:28

No 11. - 12. augustam Latvijā pie Engures notiks starptautiskais pozitīvās mūzikas festivāls "Laba Daba". Vadoties pēc pasaulē atzītu festivālu tradīcijām "Laba Daba" idejas autori un organizētāji pasākumu aģentūra “Pareizā Ķīmija” piedāvā ne tikai plašu muzikālu programmu, bet arī izglītojošas un kvalitatīvas izklaidējošas kultūras aktivitātes. Nosaukums "Laba Daba" ietver sevī vairākas nozīmes: labdabīgs, laba cilvēka daba, labs raksturs, kā arī labam cilvēkam apkārt laba daba, kura jāsaudzē un jāmīl.

Laba DabaSkanēs regejs, ska, dub, rumba, ambient, etno-folk un cita pasaules mūzika, kas sevī sintizē gan tradicionālo un moderno, gan vēsturiskās vibrācijas un mūsdienu progresa pulsāciju. Festivālā atskaņotās mūzikas spektrs būs ļoti plašs, bet to vienos kopīga iezīme – pozitīvs un gaišs skatījums uz apkārtējo pasauli.

Festivāls piedāvās trīs dažādas pasaules mūzikas noskaņu skatuves- zaļo etno un folk skatuvi,
dzelteno regeja, ska, dub skatuvi, un sarkano Labas Nabas DJ skatuvi.

Uzstāsies vairāk kā 30 mūzikas grupas un DJ apvienības.

Kā īpašie viesi festivālā piedalīsies: "Suns of Arqa" (Skotija), "DavajZabuhaemOrkestr" (“DZO”) (Maskava), "Ghetto Blaster Sound" (Somija), "Real Rock Sound System" (Šveice), "Eastwest Rockers Crew" (Polija), "Osimira" (Baltkrievija), "Svjata Vatra" (Igaunija).

Latviju pārstāvēs: "Hospitāļu iela", "Voiceks Voiska", "Dzeltenie pastnieki", "Pcholi", "KuchenBeat", "Ze laika pareģotāji", "Oranžās brīvdienas", "Striķis", "Samba" no Rīgas, Nils Īle un "Afroambient", "Gassound dub system" ("Gas of Latvia"), "Kastot and Sinovja Rižey Dury", "Baobabs", "Kokle", "Laiksne", "Lāns", "Patina", "Balķi", Helēna Kozlova, Imants Daksis, "Saucējas" u.c.

Festivālā tiks piedāvātas aktivitātes dažādām paaudzēm un gaumēm: spēles bērniem un pieaugušajiem, mākslinieku performances, kaleidoskopiskā tiešraide, kino, fotoizstādes, kā arī dažādas radošās darbnīcas, kurās apmeklētājiem būs iespēja individuāli izpausties un būt par festivāla līdz veidotājiem.

Festivālā tiks radīta draudzīga vide ģimenēm – programmas bērniem, bērnu aukles un pastiprināta drošība.

Kā stāsta festivāla organizatore Lienīte Ormane (“Pareizā Ķīmija”): neskatoties uz lielo regeja un ska virziena atbalstītāju loku, šādas mūzikas festivāls Latvijas auditorijai nav līdz šim piedāvāts. Šo mūziku Latvijas mērogā spēlē salīdzinoši daudz grupu, bet atskaitot atsevišķas uzstāšanās mūzikas klubos, plašāks koncerts nav noticis. Tikai daļēji tiek apzināta un dziļāk izvērtēta šī virziena profesionalitāte un izpildītāju muzikālo rokrakstu dažādība uz Latvijas skatuves. Šo pozitīvo lietu aizsācis radio Naba savā raidījumā “Dabasskats”.''

''Starptautiski atzītu mākslinieku uzstāšanās būs iedvesmojošs virzītājspēks ne tik pašmāju grupu profesionalitātes izkopšanai, bet tā radīs pozitīvu vidi turpmākai savstarpējai sadarbībai.
Radošā festivāla gaisotne ir ideāla platforma starpkultūru dialoga norisei, savstarpējās cieņas un tolerances nepieciešamības izprašanai,” stāsta organizators Raitis Petrovs (“Pareizā Ķīmija”)

Festivāla "Laba Daba" norises vieta: kempings "Vecupe", Tukuma raj. , Engures pag., Latvija.
Kempings atrodas 80 km no Rīgas Kolkas virzienā. Līdz jūrai 999 soļu.


Informācija www.labadaba.lv.

Biļetes no 6-14Ls -biļešu servisa kasēs www.bilesuserviss.lv.

10 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
jānis, 01.08.2006. 06:22:10
Komentāra reitings: 0

Biļete no 6 - 14Ls?? Tas nozīmē ka iespējams ja gribētu doties uz šo festu man būtu ieeja jāmaksā 14Ls?? Vouu!!

deni2s, 01.08.2006. 09:41:05
Komentāra reitings: 0

Par "draudzīgu vidi ģimenēm" un pastiprinātu drošību es domāju, ka ir vērts maksāt to 14 Ls. Man jau liekas ka šis varētu būt nomāls un tiešām pozitīvs festiņš. Tieši kā priekš manis :D

dzēsts lietotājs, 01.08.2006. 10:17:53
Komentāra reitings: 0

baigi jau gribētos, bet neesmu TIK bagāts.

jānis, 01.08.2006. 10:44:32
Komentāra reitings: 0

Jā es tevi Deni saprotu, es arī tādu tusiņu gribētu, bet priekš manis par sālītu! nevaru atļauties, varbūt vēlāk...

dzēsts lietotājs, 01.08.2006. 11:20:23
Komentāra reitings: 0

es, man liekas, ar savu 85Ls algu tur buushu! :)

jānis, 02.08.2006. 05:51:51
Komentāra reitings: 0

Lai veicas! ;) Es gan savu algu pietaupīšu.

dzēsts lietotājs, 04.08.2006. 18:47:25
Komentāra reitings: 0

wuuh..šitam jābūt kam perfketam, bet jāsāk domāt par to ka vai ir telts vieta vai arī cik kempingā izmaksā nakšņošana un vai biļetes cena ir abām dienām ?

dainuta (vissjaukaakaaa@inbox.lv), 07.08.2006. 13:39:22 (ip:87.110.95.109)
Komentāra reitings: 0

Njaa bileetes cena gan ir pa dargu, pa to sumu var apmekleet diezgan prestizzus koncertus... bet nejau taa...:D samaziniet cenu!!!!

Centis centīgais, 17.08.2006. 15:12:47 (ip:86.57.0.20)
Komentāra reitings: 0

Mierīgi varēja pieteikties par brīvprātīgo palīdzet dažādos darbos, darbiņos, tādejādi ne tikai gūstot fantastisku baudījumu visu festivāla dienu un nakšu garumā, bet arī pārtikt par brīvu (baroja)! Ha!

dually, 01.08.2007. 06:43:58 (ip:81.198.38.18)
Komentāra reitings: 0

Pagājušo gad aizbraucu uz dullo, jā samaksājām 14 Ls ieeju, jo biļetes pirkām uz vietas.
Bija dārgi, bet tas bija to vērts. Atmosfēra vienkārši pa skaisto, meža ielokā no pozitīvās mūzikas visapkārt valdīja saulaina gaisotne, cilvēki draudzīgi, nekādas agresijas, tiešām pasākuma nosaukums atbilst izveidotajai amosfērai.
Par cik es ar biedriem biju sajūsmā par pasākumu, jau sen vaktējām, kad biļetes parādīsies tirdzniecībā, kā parādījās tā iepirkām par 6 Ls.
Ja vispār apmeklē vasaras lielos festivālus, tad var salīdzināt cenas, šeit sākumcena ir viena no mazākajām.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

hSXyRsBlVc

Купить диплом: лучшие места для покупки покупка диплом <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_adMi

Theme site super 000*** lv.hc.lv

EidsjMEAxm


ienāktreģistrēties