Konkursa "MicRecBārs Open 2" fināls

Liene Avotiņa, 12.12.2006., 13:45

No 2006.gada 4.septembra līdz 11.decembrim mūzikas klubā "MicRecBārs" norisinājās jauno grupu konkurss, kura laikā uzstājās 13 gan jau dzirdētas, gan pilnīgi jaunas grupas — "New Old", "Trakmēnes" , "Malvīne", "Deadfaint", "Vertigo", "+1", "No Title", "Black Tea", "Cilvēks ar putniņu", "Free Level", "2tie", "Vēsma" un "Stone Step".

Konkursantus, tāpat kā konkursā „„MicRecBārs” Open” 2006.gada pavasarī, katru pirmdienas vakaru stingri vērtēja žūrija. Šoreiz žūrijā bija Elita Mīlgrāve („Mikrofona ieraksti” Valdes priekšsēdētāja www.micrec.lv ), Imants Liepiņš (grāmatas „Mūzika arī vidusskolām” autors), Kaspars Bērziņš (Rīgas Domes jauniešu portāla „Rīga rullē” www.rigarulle.lv  redaktors), Anita Kalmane (žurnāla „Popcorn” galvenās redaktores vietniece), Tālivaldis Kronbergs (Latvijas Studentu vortāla „StudentNet” www.studentnet.lv  galvenais redaktors), Mareks Berents (grupas „Tumsa” menedžeris), Liene Avotiņa („MicRecBārs” direktore), kā arī kompānijas „GaCo” pārstāvji.


Šī pati žūrija, ar ievērojamiem un populāriem papildspēkiem, vērtēs arī piecas grupas—finālistes, kas 2006.gada 18.decembrī plkst.19.00 mūzikas klubā „MicRecBārs” cīnīsies par konkursa galveno balvu — „Yamaha Rydeen” bungu komplektu —, kuru „MicRecBārs” dāvinās uzvarētājiem kopā ar atbalstītāju firmu „Mūzikas serviss”. Pirmās vietas ieguvējs savā īpašumā saņems arī iespēju ierakstam 5 stundu garumā Latvijas Radio 1 studijā un fotosesijas iespēju no „Rīga rullē”, otrās un trešās vietas ieguvēji saņems balvas no ierakstu kompānijas „Mikrofona ieraksti”, ceturtās un piektās vietas ieguvēji saņems mierinājuma balvas.


Mūzikas klubam „MicRecBārs” ir tas gods paziņot piecas grupas—finālistes — „New Old”, „Cilvēks ar putniņu”, „Vēsma”, „Stone Step”, „2tie”. Konkursa finālā šīm grupām būs jāizpilda divas savas oriģināldziesmas un viena dziesmas koverversija. Grupu uzstāšanās kārtība tiks noteikta un paziņota atsevišķi.


Konkursa fināla koncertā būs noteikta simboliska, tomēr ieejas maksa.


Konkursa informatīvie atbalstītāji žurnāls „Popcorn”, Rīgas Domes jauniešu portāls „Rīga rullē” un Latvijas Studentu vortāls „StudentNet”.


Žurnālisti, kuri vēlas atspoguļot finālu, aicināti sazināties ar „MicRecBārs” direktori Lieni Avotiņu līdz 15.decembra plkst.17.00.


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
adellada, 12.12.2006. 19:50:11
Komentāra reitings: 0

Malvīne - tur zilmatainie cilvēki spēlē? :> :D

bbburgers (no@one.lv), 12.12.2006. 21:47:26 (ip:87.110.130.137)
Komentāra reitings: 0

kurus tu domā? :D

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
All time cool 000*** rus.hc.lv

AutETYiOXr

Ndewo, achọrọ m ịmara ọnụahịa gị.

DavidSax

News Sites for article post nytimesnewstoday.com oxfordnewstoday.com portugalnewstoday.com postgazettenewstoday.com republicofchinatoday.com reuterstoday.com Dont hesiate to contact us

VirgilCig


ienāktreģistrēties