Piektdien, 20. aprīlī 23:00 Studentu klubā uzstāsies igauņu koledžroka zvaigznes

Anita Alksne, 17.04.2007., 13:11

Ketaspidur (pop-punk/college rock), Busy Bee (rock/funk), īpašie viesi Age Of Stones (rock/jazz/funk)

Grupa "Ketaspidur"20. aprīlī sadarbībā ar Baltijas jauno mūziķu topu Nokia Open Stage Studentu klubā notiks šīs sezonas pēdējais pasākums, kurā redzēsiet 2 grupas no šī topa un arī pašmāju īpašos viesus.

"Ketaspidur" ir četri ārkārtīgi izskatīgi igauņu puiši, kas pievērsušies pēdējā laikā tik populārajam pop-punk un koledžrokam.
Grupa radusies 2000. gadā un ar pavisam nelielām sastāva izmaiņām pāris pēdējos gados kļuvusi par vienu no jauniešu iemīļotākajiem un karstasinīgākajiem igauņu bendiem. Jā, jā – bez ironijas var teikt, ka mūsu ziemeļu kaimiņi muzikālā ziņā ir līdzvērtīgi vai pat pārspēj dažu labu pašmāju kolektīvu.
Projektā grupa startē ar dziesmu „Can’t be”.
Mazliet par viņiem http://www.nokiaopenstage.lv/

"Grupas Busy Bee"(tālāk minēta, kā BZB) pirmsākumi meklējami 2004. gada pavasarī. BZB stilu ir grūti raksturot. Tas ir vairāku stilu apvienojums- funk, jazz, rock, hip-hop, u.c. stilu „zupa”, tomēr grupas mūzika radīta pietiekoši skanīgi un sarežģīti.

Jau pirmajos grupas kopmēģinājumos 2004. gada septembrī rodas radio singls-‘’Es Tevi gribu!’’, kas diezgan veiksmīgi rotē radio stacijās un topos. Protams, paralēli dziesmu rakstīšanai, grupas biedri strādā katrs savā pamatdarbā: naftas biznesā, multimediju vidē un citos peļņas avotos.

Projektā Baltic New Music Chart Nokia Open Stage grupa startē ar dziesmu „What for...?” kas ir angliskā versija dziesmai „Vai Tev ir”.
http://www.nokiaopenstage.lv/

Age of stones mūzikas skanējumu raksturo džeza, roka un funk (fanka) stilu sakausējums, kuru nopietnība atsvaidzināta ar nelielu veselīga humora devu. Mūziķu radošā attieksme pret valodu ļauj vienlīdz brīvi radīt dziesmas gan latviski, gan angliski.

Šodienu raksturojošās kustības, dažādu mākslu mijiedarbes un kultūras fenomenu rašanās laikā Age of Stones par savu misiju uzskata uzlabot sabiedrības noskaņojumu kā koncertuzstāšanos laikā, tā arī ikkatrā klajā laistajā ierakstā, saglabājot nemitīgu aktivitāti un atraktivitāti.

Grupa ar publiku komunicē jautri un nepiespiesti, tai pat laikā tieši un trāpīgi dzied par ikvienam un ikkatram svarīgo un aktuālo. Ieklausieties!
Resursi internetā www.ageofstones.lv

+ dj Carlo
Ieeja klubā no plkst. 22:00, ieejas maksas: jvlma studentiem Ls 2,00, citiem studentiem Ls 3,00, ne-studentiem Ls 4,00

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Попробуйте обратиться к Mihaylov digital, их основная сфера это seo в гугл, а также контекстная реклама...

Davidmup

All time cool 000*** hc.lv

yjapoGgZdk

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

LeoSax


ienāktreģistrēties