Klubā "Depo" uzstāsies Brazīlijas hc pirmrindnieki "Questions"

Guntis Vanags, 05.05.2007., 18:22

7. maijā klubā "Depo" uzstāsies viena no labākajām Brazīlijas hc grupām "Questions". Šajā naktī būs iespēja redzēt arī jauno, ātri progresējošo Vacija hc grupu "Tackleberry", kā arī vietējās grupas "Mea-Culpa", "Lassie The Cat".

Questions dibināta 2000. gadā san Paulo, Brazīlijā. Dalībniekiem vēlējās samiksēt hardcore enerģiju un intensitāti ar metal agresivitāti, tas arī pauda viņu dzīves nostāju – neatzīt neko pasīvu. Jau pirmajā gadā tika veikts pirmais DEMO ieraksts , kam sekoja koncerti visapkārt valstī. Gada beigās tika uzņemts video dziesmai Real Enemy, kurš tika iekļauts nacionālās televīzijas un Brazīlijas MTV rotācijā, dziesma tika iekļauta arī žurnālam Trip Magazine pievienotajā izlasē un tādejādi tā nokļuva 100,000 šī žurnāla pircēju atskaņotājos. Grupa "Questions"


2001. gadā grupa kļuva par nozīmīgu spēlētāju Brazīlijas hardcore scēnā. Šajā gadā tika izdots grupas mini CD Strength, no kura 2 dziesmas nokļuva arī videofilmā par San Paulo Hardcore scēnu, kura tika izrādīta nacionālajā televīzijā. 2003. gadā grupa tika uzaicināta iesildīt Sepultura, tāpat šajā gadā grupa tika pie pirmā sava ilgspēlējošā albuma Resista!, kurš formulēja grupas stilu un pavēra tai plašākus apvāršņus. Dziesmas Erase video, kurš tika uzņemts Sepultura iesildīšanas koncertā atkal tika iekļauts Brazīlijas MTV rotācijā. Nākamajos gados grupa uzstājās vairākos lielos festivālos, tai nācās dalīt skatuvi ar tādām scēnas zvaigznēm kā Terror, Born From Pain, Most Precious Blood, Sick of it All un Madball, kas garantēja grupai uzstāšanos uz lielākajām Brazīlijas skatuvēm. Pagājušā gadā grupa ierakstīja savu otro albumu Fight For What You Believe, kurš tika izdots šā gada martā Liberation Music Company paspārnē. Šī albuma dziesmas Conscience ierakstā piedalījās grupas Sepultura bundzinieks Iggor Cavalera.


Nu grupa devusies Eiropas iekarošanas tūrē, kuras laikā 45 dienu laikā tā sniegs 42 koncertus 18 Eiropas valstīs, no tiem vienīgais koncerts Latvijā – klubā Depo.


Tackleberry no Ķīles spēlē ātru vecās skolas hardcore. 5 grupas dalībnieki sanāca kopā 2004. gadā, šai pašā gadā tika nospēlēti pirmie koncerti un ierakstīts DEMO. Grupas bagāžā ir vairākas tūres Vācijā, Francijā, Krievijā, kopā ar grupu Cut'n'run. kā arī ar grupu The Force Within izdotie split CD.

Questions (Brazīlija – hc)
http://www.myspace.com/questions  

Tackleberry (Vācija – hc)
http://www.myspace.com/tackleberryhc  

Mea-Culpa (LV – hc/ metal)
http://myspace.com/bandmeaculpa  

Lassie The Cat (metal, Rīga)
http://myspace.com/lassiethecat  
http://draugiem.lv/music/musician.php?mid=17438


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** rus.hc.lv

AutETYiOXr

Ndewo, achọrọ m ịmara ọnụahịa gị.

DavidSax

News Sites for article post nytimesnewstoday.com oxfordnewstoday.com portugalnewstoday.com postgazettenewstoday.com republicofchinatoday.com reuterstoday.com Dont hesiate to contact us

VirgilCig


ienāktreģistrēties