klubā "Depo" Lielbritānijas grupa "Six Nation State"

Guntis Vanags, 09.10.2006., 09:18

Otrdien, 10. oktobrī kopā ar vietējām grupām "Zavedomo" un "Tumors" uzstāsies grupa "Six Nation State" no Lielbritānijas, kuras vārdu, iespējams, jau novembrī būs iespējams atrast šīs valsts singlu topa pirmajā divdesmitniekā.

Grupa ir samērā jauna tomēr ar krietnu koncertu pieredzi, kaudzi jūsmīgu recenziju un vienu izdotu izlūka singlu. Pastiprināta uzmanība šai grupai pievērsta no šī gada sākuma, kad to savā paspārnē paņēma izdevniecība Jeepster recordings. Šai izdevniecībai, kura jau ilglaicīgi strādā ar tādām grupām kā "Snow Patrol" un "Belle and Sebastian". "Six Nation State" ir pirmā grupa pēc vairākiem gadiem ar kuru tā nolemj noslēgt sadarbības līgumu.

Nupat izdevniecība apstiprinājusi, ka 6. novembrī pārdošanā nonāks grupas pirmais singls "Fire", kura izdošanu pavadīs intensīva Lielbritānijas koncertturneja. Jau šobrīd tiek prognozēts, ka singlam ir visas iespējas iekļūt 20 pārdotāko Lielbritānijas singlu skaitā. Sakarā ar to, ka grupa Latvijā atrodas darba vizītē tā piekrita sniegt ekskluzīvu koncertu kluba "Depo" apmeklētājiem.

Grupa spēlē 5 draugi, talkā ņemtas 3 ģitāras, bass un bungas, pie kam visi grupas dalībnieki piepalīdz solistam ar dziedāšanu. Grupai ir simtprocentīga punk attieksme un skaņu ietekme no visas pasaules. Protams, pirmais iespaids liek salīdzināt grupu ar citām no britu salām nākušajām jaunajām zvaigznēm tādām kā "Artic Monkeys", "Kooks" vai "Razorlight", tomēr, šķiet, ka šeit darīšana ar krāsaināku mūziku. Samērā precīzi grupas mūziku aprakstījis autoritatīvais britu izdevums "Music Week": “Tas ir sarežģīti, bet iedomājieties grupu "Sons & Daughters", kuras priekšgalā ir grupas Editors dziedātājs Tom Smith, ar nelielu Gogol Bordello trako čigānisku piesitienu un jūs apmēram iegūsiet "Six Nation State" infekciozās raķetes modeli. Viņu nesakarīgā spiegšana jums sniegs lielu prieku, it īpaši, ja redzams, ka viņiem pašiem tas sagādā lielu baudu.”


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

hSXyRsBlVc

Купить диплом: лучшие места для покупки покупка диплом <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_adMi

Theme site super 000*** lv.hc.lv

EidsjMEAxm


ienāktreģistrēties