Kaspars Dimiters savos 50 dāvina divus jaunus albumus

Una Dimitere, 07.05.2007., 11:22

Šajā ievziedu mēnesī dziesminieks Kaspars Dimiters klajā laidis divus jaunus albumus.

Viens „Par sunīti un kaķīti” – vecātēva veltījums pirmajai mazmeitiņai Esterei trīs gadu jubilejā. Otrs „Aklā Margrieta” – Kaspara dāvana sev un savējiem 1.maijā - dziesminieka piecdesmitajā dzimšanas dienā.Albumi

„Aklā Margrieta” ir pēdējo pāris gadu laikā radušos 20 jaunu skaņdarbu kopums. Šoreiz saklausāmas ne vien laikmetu atspoguļojošas balādes („Šeherezāde”, „Kretīns”, „Pastaiga tukšumā”), bet arī melodiskas dziesmas par mīlestību - kā kaislību plosītu, tā svētījošu, kā piedzīvotu, tā ilgotu un visbeidzot par to, ka mīlestība ir nebaidīšanās („Rudens”, „Kad divi akmeņi kopā”, „Nakts serenāde”). Dziesma „Mārcim” veltīta Valmierā noslepkavotā un Gaujā noslīcinātā 14 gadīgā zēna traģēdijai.

Līdzās pazīstamai balāžu noskaņai, negaidīti izskan albumā iekļautie pāris miksi („Cafe cigarett”, „Trail of blood”, „Hellp”).

Albums „Aklā Margrieta” uzrunā tos, kas raduši dziļāk ieklausīties sevī, laikmetā un dziesminiekā.

„Par sunīti un kaķīti” ir pirmais Kaspara Dimitera albums bērniem. Tajā apkopotas 26 dziesmas un mūzika no bērnu izrādēm „Par sunīti un kaķīti”, ko 2005. gadā iestudēja neatkarīgajā teātrī „Skatuve”, un „Cienīgi Lēnīgais un Durstīgi Dzēlīgais”, ko 2002. gadā iestudēja Leļļu teātrī.

Abu izrāžu režisore Māra Liniņa, dziesmas iedziedājuši aktieri Marija Bērziņa, Dainis Sumišķis, Dace Vītola, Audra Šidlauska un Edgars Lipors.

Kaspara Dimitera sacerētās bērnu dziesmiņas ir pa īstam mīļas. Tajās gan bērni, gan viņu vecāki sajūt kā piedzīvojumu prieku un blēņošanos, tā arī līdzjūtības un līdzi skumšanas nozīmi draugu vidū.

Mūzika tapusi „Uplejās”, Kaspara Dimitera lauku māju studijā.

Albumi iznākuši, pateicoties Viesturam Koziolam, kas Kaspara Dimitera ģimenes radošo atļaušanos pēdējās dekādes laikā atbalstījis vienmēr.

Abu albumu dziesmas un teksti būs pieejami arī topošajā Kaspara Dimitera mājas lapā www.krustaskola.lv.

Dziesminieka vēstuļu krātuve - nebruks@inbox.lv

3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 07.05.2007. 14:24:59
Komentāra reitings: 1.029

ņjā šamais jau konkrēts homofobs esot.

melomaans, 07.05.2007. 14:29:14
Komentāra reitings: 1.029

Nu nepatīk man tas,ka cilvēks dzied par vienu un dara ko citu.

Guncha, 07.05.2007. 15:07:33 (ip:213.175.114.210)
Komentāra reitings: 0

ewww, kaadaa sakaraa tu shito saki???

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** rus.hc.lv

AutETYiOXr

Ndewo, achọrọ m ịmara ọnụahịa gị.

DavidSax

News Sites for article post nytimesnewstoday.com oxfordnewstoday.com portugalnewstoday.com postgazettenewstoday.com republicofchinatoday.com reuterstoday.com Dont hesiate to contact us

VirgilCig


ienāktreģistrēties