Lietuviešu perspektīvākā rock grupa Studentu klubā

Anita Alksne, LMA Studentu klubs, 25.10.2006., 17:09

Studentu klubs trešdien, 25. oktobrī ap plkst. 23:00 iesaka novērtēt Lietuvas perspektīvāko alternatīvā roka grupu "IR" kopā ar draudzīgajiem mūziķiem no Latvijas.

Grupa "IR" ir roku spēlējoša trīs mūziķu apvienība no Viļņas, dibināta 2003. gadā. Ārkārtīgi strauji tā iekaroja pozīcijas lietuviešu mūzikā – 2004. gadā tā ieguva praktiski visu jauno grupu festivālu galvenās balvas, nospēlēja aptuveni 40 koncertus, devās turnejā pa Vāciju, Holandi un Lielbritāniju un likumsakarīgi tika atzīta par lietuviešu rokmūzikas veiksmīgāko debiju.
2005. gadā grupa koncentrējās albuma "Now or Never" ierakstam, kas arī tika izdarīts Rīgā studijā Wolk studios Zona Records paspārnē. Pagājušā gada rudenī grupa iekļūst Baltijas valstu jauno mūziķu topā Nokia Open Stage, viesojas arī Rīgā un nospēlē lielisku koncertu Studentu klubā.
Tā nu viņiem labi iet un ies vēl labāk, jo 2007. gadā grupa dodas Eiropas tūrē prezentēt savu debijas albumu.

Jane's UnitJane’s Unit
Grupa 2003. gada pavasarī sanāca kopā, lai apzināti un pie pilna saprāta
veidotu instrumentāli vokālo apvienību „Jane’s Unit”. Grupas mūzika netiek speciāli radīta kādam konkrētam klausītāju lokam, lai veidotu tās apzinātu augšupeju pa radio topu pakāpieniem, bet gan tekstu, gan mūzikas pamatā ir visas grupas un tās dalībnieku pārdzīvojumi, savstarpējās attiecības ar līdzcilvēkiem un apkārtējo sabiedrību, iekšējās emocijas. 2004. gadā tika palaists tikai viens singls pa radio SWH Rock "Hard to figure it out", kas brīnumainā kārtā pa reizei izskan vēl šobrīd. Pašlaik grupa "Jane's Unit" strādā "Wolk Recording Studios", lai sagatavotu nepieciešamo materiālu albuma izdošanai.

"Trakmēnes"
Visi grupas dalībnieki ir iepriekš katrs darbojies kādā citā muzikālā apvienībā, bet beigu beigās ir satikušies un izveidojuši kopīgu lietu. Runājot par nosaukumu, tas nav nejaušs, bet tā ir dziļa vārdu spēle, ko varbūt uzreiz nav iespējams izprast. Grupas mūzika ir piesātināta ģitārmūzika ar bagātīgām emocijām un tikpat dziļdomīgiem tekstiem, kas virspusēji liekas vienkārši un varbūt pat nedaudz banāli, bet grupai šķiet interesanti – vai klausītājs spēs viņos ieklausīties vai ne. "Trakmēnes" (ar vienu „s”) ir muzikāli ļoti jauna apvienība, kas radusies 2005. gada vēlā rudenī, bet sevī spēkus un idejas krājusi jau kādu ilgāku laiku.

+ dj Fuse

Ieeja klubā no plkst. 22:00, ieejas maksas: jvlma studentiem Ls 1,00, citiem studentiem Ls 1,50, ne-studentiem Ls 2,50

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Ērika (prinsesiite110), 29.10.2006. 11:14:44 (ip:83.223.138.8)
Komentāra reitings: 0

shitā pavisam ir labā dzeki ire ļoti kruti ha ha

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties