Zem zvaigznēm Gdiņas pludmalē "Heineken Open'er"

Miks Magone, 17.05.2006., 12:11

No 6. līdz 8.jūlijam Polijas kūrortpilsētā Gdiņā notiks mūzikas, teātra un mākslas festivāls "Heineken Open'er", kura ietvaros trīs dienas un naktis būs iespēja vērot vairāku pasaules slavu ieguvušu mūziķu un grupu uzstāšanās.

Festivāls "Heineken Open'er"Jau piekto vasaru Polijas ziemeļu pilsētā Gdiņā, Baltijas jūras krastā uz nedēļas nogali jūlijā pulcēsies mūziķi un mākslinieki, starp kuriem šogad ir atrodami vairāki spilgti vārdi un nosaukumi mūsdienu rock, hip-hop un elektroniskajā mūzikā - Placebo, Pharell Williams, Manu Chao, Franz Ferdinand, Sigur Ros, Kanye West, Scissor Sisters, Basement Jaxx un citi.

Šogad galvenās aktivitātes norisināsies uz divām skatuvēm Babie Doly lidlaukā, kas atrodas teju pašā Baltijas jūras krastā. Papildus vakaru koncertiem būs iespēja vērot arī dažādas teātra performances un ar sportu un mūziku saistītus pasākumus pludmales smiltīs.

Festivāls "Heineken Open'er", kurš ar vienlīdz treknu punktu atzīmējams pārējo Eiropā notiekšo lielāko festivālu kartē, apmeklētājiem no Latvijas var izrādīties pievilcīga alternatīva jau ierastajiem pasākumiem Vācijā, Dānijā, Beļģijā vai Lielbritānijā, jo netālā Gdiņa, iespējams, ir gan fiziski, gan finansiāli visvieglāk sasniedzamais punkts, kurā šovasar koncentrēsies pasaules mūzikas varenie.

Šobrīd biļetes visērtāk iespējams iegādāties biļešu servisa Ticketpro mājaslapā. To cena (uz visām trim dienām) ir 249 Polijas zlotu jeb aptuveni 46 latu. No 15.maija festivāla organizatori sola piedāvāt iespēju biļetes iegādāties arī festivāla "Heineken Open'er" mājaslapā, kur jau šobrīd atrodama izsmeļoša informācija saistībā ar festivāla "Heineken Open'er" norisi, apmešanās iespējām un citi noderīgi padomi.

1 komentārs Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 02.07.2006. 14:21:08
Komentāra reitings: 0

ir busā 3 vietas!!! kas grib braukt? izbraukšana 6 jūlija agrā rītā, atpakaļ devītajā!!! 40Ls turp-atpakaļ!!! zvani, jo gaidīšu 6370048
Tas ir viens varens pasākums!!!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** rus.hc.lv

AutETYiOXr

Ndewo, achọrọ m ịmara ọnụahịa gị.

DavidSax

News Sites for article post nytimesnewstoday.com oxfordnewstoday.com portugalnewstoday.com postgazettenewstoday.com republicofchinatoday.com reuterstoday.com Dont hesiate to contact us

VirgilCig


ienāktreģistrēties