Grupa "Remix" apvienojas ekskluzīvā koncertā

Jānis Penka, 10.10.2008., 05:52

27.oktobrī latviešu grupa "Remix" sniegs ekskluzīvu koncertu "Uz veselību!" Dailes teātra Mazajā zālē, lai filmētu savu jaunāko DVD.

Uz nelielo, intīmā atmosfērā veidoto instrumentālā džezroka koncertu pārdošanā ir pieejamas tikai 150 biļetes, kuras jau iegādājamas “Biļešu paradīzes” un Dailes teātra kasēs.

Koncertā uz vienas skatuves atkal apvienosies Aivars Hermanis (ģitāra), Uldis Marhilēvičs (taustiņi), Vilnis Krieviņš (bungas) un Eduards Glotovs (bass), kā arī koncerta īpašie viesi – grupas krusttēvs Raimonds Pauls (klavieres), draugi – Raimonds Macats (mutes harmonikas), Ivars Kalniņš (perkusijas), Igors Novikovs (ģitāra) un grupas “Keksi” pūšamo instrumentu grupa.Grupa "Remix"

Koncerta ieraksts vēlāk tiks izdots DVD formātā, kas būs grupas otrais DVD ieraksts. 2003.gadā, atzīmējot “Remix” 18 gadu pilngadības jubileju, “Platforma Music” izdeva grupas videoklipu izlasi.

Grupa “Remix” tika izveidota pēc Raimonda Paula iniciatīvas kā Latvijas Radio skaņu ierakstu grupa, apvienojot tā laika labākos pašmāju mūziķus. Pirmās ugunskristības - dzīvais TV ieraksts ar publiku - notika 1985. gadā Latvijas Radio 1.studijā. Šāda veida ieraksts tiem laikiem bija visai pārdrošs eksperiments tehniskajā ziņā. Virtuozi spēlēts instrumentāls džezroks bija neierasta parādība padomju laika raidošajos medijos. Ar šo TV ierakstu aizsākās “dzīvo” TV koncertu sērija “Koncerts Radio 1. studijā”.

Grupas “Remix” pamata uzdevums bija aranžēt un ierakstīt instrumentālos pavadījumus Latvijā un Krievijā populāriem solistiem Latvijas valsts radio “fondu” vajadzībām. “Remix” instrumentālie pavadījumi skan daudzos Allas Pugačovas, Laimas Vaikules, Valērija Ļeontjeva un citu populāru solistu izpildīto dziesmu ierakstos, kā arī Raimonda Paula komponētas kino mūzikas ieskaņojumos. Paralēli “pamatdarbam” mūziķi pamanījās ierakstīt divas pašu komponētas LP apjoma instrumentālas mūzikas programmas “Naktsmājas” un “Uz veselību!”, ko simtiem tūkstošu lielā kopiju skaitā bijušās Padomju Savienības tirgum izdeva skaņu plašu firma “Melodija”. Instrumentālā mūzika no šīm skaņuplatēm gadiem ilgi tika plaši tika izmantota daudzu Padomju Savienības televīziju un radio studiju raidījumos un videofilmās.

“Remix” vēl nekad koncertā nav nospēlējusi visus abās instrumentālajās skaņuplatēs iekļautos skaņdarbus. Koncerts Dailes teātra Mazajā zālē būs pirmais šo skaņdarbu “dzīvais” izpildījums.

Biļešu cena – 10 Ls. Koncerta sākums pl.20. Organizē “Platforma Music”.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

hSXyRsBlVc

Купить диплом: лучшие места для покупки покупка диплом <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_adMi

Theme site super 000*** lv.hc.lv

EidsjMEAxm


ienāktreģistrēties