Klajā nāk jaunais Double Faced Eels singls!

Dita Ābola, 24.04.2007., 19:38

Ieskandinot raidstaciju viļņus 23.aprīļa pēcpusdienas cēlienā, grupa laiž klajā nākamo studijas albuma singlu ar nosaukumu „Kefīrs”.

Double Faced EelsDziesmā ir ietverti daži no aizrobežu nacionalitātes raksturīgiem skanējuma simboliem, piemēram, country stila ģitāras virtuzaurisms un pirmie soļi slāvu valodas bibliogrāfijā. Bet, kā izsakās paši grupas dalībnieki, – „Mēs esam un būsim par Latvijas produktu – kefīru!”

Double Faced Eels - Kefīrs

Līdz ar otro studijas albuma „Kurš nogalināja Džūliju? Nezinu, bet trāpīja mums” pabeigšanas manevru grupa Double Faced Eels piedāvā līdz šim sulīgāko un svaigāko veikumu no savas pastāvēšanas vēstures lappusēm. Pasākuma organizatoriskie spēki un atbildīgās instances ziņo, ka 8. maija pasākums „Sapņu Fabrikā” ir gada pirmais un vienīgais tāda mēroga pasākums, kur būs iespēja „Zušus” sastapt ne tikai jaunā koncertprogrammā, 2,3 stundu garā šovā, bet arī jaunā un eksplozīvā realitātes līmenī (Chikijs apgalvo, ka prot tēlot gludekli).

Par koncerta kuplinājumu pie atbildības varēsiet saukt vakara īpašos viesus - Arti Dvarionasu, Olgu Rajecku, Jenny May un Deju studiju "Aggressive" (šīs skaistās meitenes liks kapitulēt jebkuram vīrietim). Koncertā, protams, piedalīsies arī klejotājs leģenda - zilais lācis no Vostokas

Katram koncerta apmeklētājam būs iespēja pirms koncerta izvēlēties dziesmu, tā ietekmējot grupas repertuāru. DFE mājas lapā www.dfe.lv ir iespēja nobalsot par dziesmu, kuru varēs dzirdēt koncertā.

Pirms koncerta uz skatuves kāps grupa Backyard (tepat no jaunizveidotās Eiropas Savienības), kas perfekti prot adaptēties jebkuros muzikālos laika apstākļos, un apsolījuši 2 nedēļu laikā izveidot latvisku repertuāru un akordeonistu trio (perfekta spēja krist uz nerviem).

Uz koncertu jau pārdotas visas biļetes par sākuma cenu. Šobrīd biļetes cena visās „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās un interneta veikalā www.bilesuparadize.lv ir Ls 8. Koncertam tuvojoties, biļetes kļūs dārgākas!

Albumu piedāvā – Hansabankas Jauniešu basketbola līga. Atbalsta Cēsu Alus.

2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 24.04.2007. 21:56:24
Komentāra reitings: 1.753

pf, sviests

9inch, 25.04.2007. 06:51:55
Komentāra reitings: 0

mans feivorit riita drinks ir piesmiets - tagad panesiisies iipashi smags kefira bums ap origo teritoriju ;))

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

hSXyRsBlVc

Купить диплом: лучшие места для покупки покупка диплом <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_adMi

Theme site super 000*** lv.hc.lv

EidsjMEAxm


ienāktreģistrēties