"Depo" uzstāsies grupas no Baltkrievijas un Somijas

Klubs "Depo", 23.09.2009., 21:41

Kopā ar vietējām grupām "The Best is gone", "Band versus music" un "True Illusion" uzstāsies grupa "My Ocean" no Baltkrievijas.

"My Ocean" uzskata par vienu no cerīgākajām Baltkrievijas alternatīvajā scēnā. Grupu pieskaitāma pie post-hc stilā muzicējošajām. Grupa savas radošās darbības laikā paspējusi izdot 2 mazos albumus, 1 kopīgu albumu ar grupām no Portugāles un Japānas, aktīvi koncertēt ne tikai savā dzimtenē, bet arī citās Eiropas valstīs, dalīt skatuvi ar tādām zvaigznēm kā Agnostic front, Walls of Jericho un Caliban.

Sestdien, 26. septembrī kopā ar vietējām grupām "Crocodile Steve", "Place of Fear", "Evade", "GTO" uzstāsies "Polemarch" no Somijas. Šī ir salīdzinoši jauna grupa, kas radusies tikai pagājušā gada sākumā, tomēr katrs tās dalībnieks var lepoties ar lielu muzikālo pieredzi visdažādākā stila grupās – gan skate punk, gan metal, gan indie. Puišu mērķis, dibinot grupu, nebija gūt ātrus panākumus un slavu, bet gan spēlēt mūziku, kas pašiem visvairāk patīk – bezkompromisu, enerģisku, emocijām pilnu hc punk. Pagājušā gada nogalē grupa tikusi pie sava pirmā albuma, kura materiālu ir gatavi piedāvāt publikai "Depo".

25. septembrī pēc ilgāka laika notiks kārtējais regeja mūzikas pasākums, kurā spēlēs grupas "Striķis", "Pcholi", "Kuchenbeat".
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

hSXyRsBlVc

Купить диплом: лучшие места для покупки покупка диплом <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_adMi

Theme site super 000*** lv.hc.lv

EidsjMEAxm


ienāktreģistrēties