Dance Motion ar Dj Pele

Tukums DJ Team, 20.04.2007., 10:44

Dance Motion– dejas kustība. 2007. gada 21. aprīlī Tukumā, Hotel ARKA (Pils iela 9) pulksten 22:00 – tas ir turpinājums pasākumu sērijai, kas tika uzsākta šā gada janvārī un kuras ideja ir iepazīstināt Tukuma puses cilvēkus ar pazīstamiem un maz pazīstamiem profesionāliem dīdžejiem, ka arī turpināt attīstīt klubu kultūru.

Šoreiz mūsu viesis – iespējams, labāka meitene-dīdžejs Latvijā, DJ Pele. Pasākums arī tiks papildināts ar lāzeru efektiem.

Dīdžeju liste:
•DJ Pele/Magnetic Beats/ - house;
•Da White /Tukums DJ Team/ - house, electro house;
•DJ AP7 /Tukums DJ Team/ - trance, progressive trance.

DJ Pele (Magnetic Beats) pirmos soļus pretī dīdžeju skatuvei sāka spert aptuveni pirms pieciem gadiem, kad negaidīti ValmierasDance Motion Multiklubā bija iespēja gūt nelielu apmācību dj darbā. Ar laiku DJ Pele iemaņas apguva pašmācības ceļā, līdz radās iespēja būt par rezidenta dīdžeju Valmieras Multiklubā.

Pēc ne vairāk kā pusotra gada tika saņemti jau pirmie uzaicinājumi, savas spējas apliecināt arī citiem. Spēles notika gan dažādos Vidzemes naktsklubos, gan nelielos festivālos. Pabūšana uz nedaudz lielākas skatuves kā ierasts deva arī lielākas iespējas. Jau atkal jauni uzaicinājumi no visdažādākajiem cilvēkiem un vietām.

DJ Pele piedalījās vairākos elektroniskās mūzikas pasākumos (festivālos), īpaši var atzīmēt: „SISI – Sintētiska Sirdsapziņa” (Madona), „FonoFest” (Cēsis), „Nāc un Tusē” (Balvi). Tā kā ar to vien ir par maz, ir izvirzīts galvenais mērķis – uzstāties ārpus Latvijas robežām.

Šobrīd DJ Pele aktīvi gatavojās uzstāties arī tādos pazīstamos naktsklubos kā „Essential” un „Nautilus”, kas izrādījuši interesi.
Pirms aptuveni pusgada DJ Pele nodibinājusi dīdžeju apvienību „Magnetic Beats”, ar kuras dalībniekiem cenšas sasniegt labākās pozīcijas. Arī ar to jau pabūts dažnedažādās Latvijas vietās.

Tukums DJ Team kā komanda tika izveidota 2004. gada janvārī un apvienoja dīdžejus no Tukuma – Da White (komandas dibinātājs), DJ House un DJ Kundzo. Līdz tam katrs dīdžejs darbojās atsevišķi. Tukums DJ Team ideja ir apvienot Tukuma pilsētas un rajona labākos dīdžejus un producentus, lai kopīgi rīkotu pasākumus, un piedalītos citos pasākumos (ne tikai Tukumā), izplatot Tukuma vārdu plašāk Latvijā. Tādā veidā pievēršot citu pilsētu iedzīvotāju uzmanību gan pašai pilsētai, gan arī mūzikai un tās attīstībai Tukumā. Tukums DJ Team komandas dalībniekus apvieno ne tikai laiks, kurā mēs dzīvojam, bet arī mīlestība pret mūziku. Komandas dalībniekus iekvēlina vēlme radīt apkārt esošajos cilvēkos mīlestību un sapratni pret mūziku. Pēc komandas dalībnieku izteicieniem – mūzika ir jāizjūt, tā ir jāizdzīvo! Un tieši šī īpašība viņus visus ir satuvinājusi un apvienojusi vienā komandā.

VECUMA IEROBEŽOJUMS: 18+ !!!
IEEJA: 2.50 Ls.
Informācija: www.tukumsdj.com

2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
adellada, 21.04.2007. 19:10:33
Komentāra reitings: 0.001

Šaubos par lielu apmeklētāju skaitu tur šodien, jo pirms nedēļas vienu tur nosita.
;|

Da White, 23.04.2007. 05:38:18 (ip:195.234.144.2)
Komentāra reitings: 1.002

Ja, apmeklejums bija ne ipashi, bet nu paldies tiem, kas atnaca. - neko nevar darit, neviens nezinaja ka tadas nelabas lietas notiks 13aja... :(

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Попробуйте обратиться к Mihaylov digital, их основная сфера это seo в гугл, а также контекстная реклама...

Davidmup

All time cool 000*** hc.lv

yjapoGgZdk

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

LeoSax


ienāktreģistrēties