Citāds "Dzelzs Vilks" klubā "Depo"

Guntis Vanags, 31.05.2007., 06:47

1. jūnijā grupa "Dzelzs Vilks" kopā ar "Depo" piedāvā pasākumu "Indutrial Disco nakts". Ideja par pasākumu radās pēc grupas vēlmes uzspēlēt savu skarbāko materiālu, kuru neizdodas uzspēlēt citās vietās, kur tā regulāri uzstājas.

Koncerts DEPO notiks pēc 2 gadu pārtraukuma. Šoreiz grupa nolēmusi atpūsties no krietni spēlētajiem hītiem tādiem, kā Oranži mati, Vienas nakts meitene, priekšroku dodot tādām mazāk koncertos spēlētām dziesmām kā Saldā dzīve, Ledus, Pilsēta naktī, arī dziesmām no jaunā albuma Balerīna, Sārtā rītausma..


Atbilstoši Dzelzs vilks mūzikai tiks pieskaņota arī pārējā šajā naktī klubā skanošā mūzika. Iesildītāju lomā iejutīsies grupa Ex Anima, kuras līdere Ilze ir mācījusies pie Jura Kaukuļa ģitārspēli. Starp grupām gotiskās noskaņās ļaus iejusties dj-i KRA un RUTA no DEPO regulārā tumšās mūzikas pasākuma Discotheque Necronomicon, savukārt mazajā zālē dejas elektriskajiem draugiem spēlēs dj-i Inese, Anete un Guntis no pasākuma ARE FRIENDS ELECTRIC?. Šeit kā vienmēr tiks spēlēta 80-to gadu new wave un tā ietekmēta mūzika, neiztiks bez klasikas (Depeche Mode, Visage, OMD, Gary Numan, citi), gadsimta sākumā popularitātes viļņa augšienē esošā electroclash pērlēm (Peaches, Chiks on speed, Fischerspooner, Miss Kittin, citi), šobrīd aktuālas stila mūzikas (CSS, Deerhoof, Adult, Shiny Toy Guns, citi) un, protams, pašmāju labākajiem stila paraugiem (Dzeltenie Pastnieki, NSRD, Yaputhma sound system, citi).


Lai labāk iejustos pasākuma atmosfērā, apmeklētāji aicināti ierasties attiecīgā drēbju kodā, ko rīkotāji nodēvējuši par „glamūru gotiku”, te varētu pacensties apvienot gotisko stilu ar glamūriem elementiem, bet katrā ziņā tiks novērtēts ikviens ekstravagants, neikdienišķs tērps. Idejas tērpiem var smelties no DZELZS VILKS video "Skaiti līdz trīs". Visiem, kas ieradīsies attiecīgajā drēbju kodā ir iespēja tikt pie atlaides no ieejas maksas.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Попробуйте обратиться к Mihaylov digital, их основная сфера это seo в гугл, а также контекстная реклама...

Davidmup

All time cool 000*** hc.lv

yjapoGgZdk

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

LeoSax


ienāktreģistrēties