7. jūnijā ar īpašu akciju atklās audiovizuālā satura veikalu „Boms.lv”

Jānis Polis, 05.06.2007., 15:39

Ceturtdien, 7. jūnijā oficiāli tiks atklāts jauns tiešsaistes audiovizuālā satura veikals „BOMS.LV”

Tajā būs iespējams legāli iegādāties un elektroniskā formātā labā kvalitātē lejupielādēt Latvijā radīto mūziku. 7. un 8. jūnijā veikala apmeklētājiem akcijas „Nosaki dziesmai cenu pats!” ietvaros tiks piedāvāta iespēja pašiem izvēlēties cenu, par kuru tie varēs nopirkt savas mīļākās dziesmas. Visi par dziesmām iegūtie līdzekļi nonāks to izpildītāju rīcībā.

No Latvijā jau eksistējošajiem legālās lejupielādes servisiem „BOMS.LV” atšķirsies ar savu saturu – jau vistuvākajā laikā, līdzās dziesmām un albumiem, apmeklētājiem tiks piedāvāts iegādāties arī mākslas un dokumentālās filmas, televīzijas raidījumus, dažādu nozaru semināru un lekciju videoierakstus, kā arī citus interesantus videomateriālus. Visa satura izvietošanu veikalā ir apstiprinājuši tā autortiesību īpašnieki.

Atklājot veikalu, kuru izveidojusi pazīstamā Latvijas datorprogrammu ražotāja sabiedrība „Tilde”, visiem reģistrētajiem lietotājiem 7. un 8. jūnijā tiks piedāvāta iespēja lejupielādēt jebkuras 5 dziesmas par paša lietotāja noteiktu cenu. Latvijas mūzikas izdevniecības ir piekritušas šajās dienās neieturēt savu peļņas daļu, savukārt sabiedrība „Tilde” ir apņēmusies no saviem līdzekļiem segt autoratlīdzību un bankas transakciju maksājumus, tādēļ visi akcijas laikā iegūtie līdzekļi nonāks tikai un vienīgi dziesmu izpildītāju rīcībā. Akcijas „Nosaki savu cenu pats!” laikā iegādāto dziesmu izpildītāji saņems arī papildu prēmijas no īpaša balvu fonda.

Akcijas ietvaros pirkumus varēs apmaksāt ar ikvienu kredītkarti vai debetkarti, kā arī izmantojot „Hanzanet” norēķinu sistēmu. Pēc akcijas noslēguma, paralēli jau minētajām norēķinu iespējām, pirkumus būs iespējams apmaksāt arī ar „CityCredit” mikromaksājumu un SMS palīdzību.

„Temps, ar kādu mūsu dzīvē ienāk jaunās tehnoloģijas, daudziem mūzikas un video patērētājiem liek ar skepsi raudzīties uz klasisko CD un DVD disku iegādi veikalos. Diemžēl, līdz šim Latvijā iespējas šos produktus nopirkt elektroniskā formātā ir bijušas ļoti ierobežotas, tādēļ patērētāji bieži vien izvēlējās tos iegūt ērtā, taču nelegālā ceļā. Taču nesen grozītais Autortiesību likums, kas daudz stingrāk ierobežo nelegālo failu apriti un ļauj sodīt tās dalībniekus, kā arī pasaules pieredze raisa cerību, ka cilvēki arvien vairāk izvēlēsies sevi interesējošo mūziku un video iegūt ne tikai ērtā, bet arī drošā veidā,” stāsta „Boms.lv” projekta vadītāja Baiba Altena.

Šobrīd „Boms.lv” lejupielādei piedāvā jau vairāk nekā 414 albumu un 5772 dziesmu. Veikals regulāri sastādīs visvairāk lejupielādētā satura topu. Plānots, ka daudzu mākslinieku jaunākie singli un albumi „Boms.lv” būs pieejami vēl pirms to izdošanas fiziskā formātā.

2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
hepatits, 06.06.2007. 07:12:52
Komentāra reitings: 0

kas mani taga grib iebiedeet,lai revconnect neizmantoju???

zipaks, 06.06.2007. 15:42:28
Komentāra reitings: 0

nez, pirkt mp3 failus, par tādu pašu cenu kā CD veikalā...

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

hSXyRsBlVc

Купить диплом: лучшие места для покупки покупка диплом <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_adMi

Theme site super 000*** lv.hc.lv

EidsjMEAxm


ienāktreģistrēties