
DEPO rādīs filmu ar Gas of Latvia mūziku
Deniss Fedotovs (deni2s), 23.01.2006., 19:4726. janvārī klubā DEPO notiks spēlfilmas Mēģinājums pirmizrāde. Filmas režisors ir Jānis Nords, operators - Rytis Kurkulis. Filma ir par Gvido, dzīves plūkātu neveiksminieku, kurš izšķiras par juvelieru veikala aplaupīšanu, lai atgūtu kādreizējo draudzeni un nostātos jaunas dzīves sliedēs. Gvido neapzinās, ka pēdējais solis, lai cik veiksmīgs, ir tikai kārtējais pašapmāns un slīgšana nebūtībā.
Filmas skaņas celiņa autors ir Andris Indāns (Gas of Latvia). Pēc filmas turpat klubā notiks Gas of Latvia koncerts. Šī uzstāšanās uzskatāma par īpašu, jo tā šim pēdējā laikā ārzemēs ļoti pieprasītajam elektroniskajam projektam pēc ilgāka laika būs pirmā uzstāšanās dzimtenē.

Vēl pasākumā dzirdēsim dj Drazza (Skaņu Mežs).
Reklāma
Aktualitātes forumā
Padalies priekā
Hæ, ég vildi vita verð þitt.
RobertSax
Регламентирует основные требования к щебню из плотных горных пород Крупные строительные работы, подсыпка, железнодорожные и дорожные объекты Расчет цены РадиоактивностьJamesenefs
полный цикл обработки в одном производстве;WarrenJoula