"100 baltu dvēseļu" albums kopš šīs nedēļas veikalos

SKYR. , 27.05.2009., 07:27

Pēc diviem albuma "Jūtīgs un atdalīts" prezentācijas koncertiem Rīgā, muzikālās apvienības "100 baltas dvēseles" debijas ieraksts beidzot nonācis mūzikas veikalos un iegūlis vairāku citu sabiedrisku vietu plauktos un nu pieejams ikvienam interesentam.

"100 baltu dvēseļu" albums kopš šīs nedēļas veikalosIeraksts izdots ierobežotā, 500 eksemplāru tirāžā. Katrs no piecsimts kopiju vākiem ir roku darbs, jo darināts sietspiedes tehnikā. Albuma ārējo dizainu veidojusi Elīna Belija, izmantojot mākslinieces Agnijas Ozolas zīmējumu. Arī t.s. "ieliktnīši" ir Agnijas oriģināldarbi jeb ilustrācijas katrai no albuma divpadsmit kompozīcijām.

Kā dažviet jau minēts, doma par "simts baltām dvēselēm" pieder Mārtiņam Jansonam, kurš tās materializāciju uzsāka kopā ar kolēģi Jaunajā Rīgas teātrī – Ivaru Krastu. Jau studijā abi atskārta, lai cik prasmīgu, taču četru roku ir par maz, lai īstenotu iecerēto. Talkā tika aicināti vairāki viesmūziķi, ar kuriem ceļi bija krustojušies jau iepriekš, nedaudzo uzstāšanos laikā. Rezultātā Mārtiņa un Ivara kompozīcijas, kurās izmantoti gan Imanta Ziedoņa, Ojāra Vācieša un Jāņa Petera, gan Jāņa Holšteina un Ivara Krasta paša vārdi, tapa par ierakstu, kuru pazīt pēc "Jūtīgs un atdalīts nosaukuma".

Jūnija vidū "100 baltas dvēseles" dosies nelielā izbraukumā uz Kurzemi, lai pašus un albumu beidzot izvestu ārpus galvaspilsētas mūriem. Paredzētas trīs uzstāšanās – 13.jūnijā Kuldīgā ("Zabadakā"), 14.jūnijā Liepājā ("Fontaine Palace") un 15.jūnijā Ventspilī (Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas pagalmā vai, sliktos laika apstākļos, Ventspils bibliotēkā).

Informācijai:
Albums "Jūtīgs un atdalīts" nopērkams:
• mūzikas veikalos "Randoms" un "Upe"
• bufetē "Gauja" (Tērbatas 56)
• galerijā "Istaba" (Kr. Barona 31a)
• bārā "I Love You" (Aldaru 9)
• krogā "Aptieka" (Mazā miesnieku 1)
drīzumā arī citviet, kā arī koncertos un rakstot uz skyr@inbox.lv!

Resursi internetā:
www.myspace.com/silencekillsyou


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

hSXyRsBlVc

Купить диплом: лучшие места для покупки покупка диплом <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_adMi

Theme site super 000*** lv.hc.lv

EidsjMEAxm


ienāktreģistrēties