Valmierā būs Ziedu svētki „Uzziedi, Valmiera!”

Līga Medvecka, Valmieras pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste, 25.08.2006., 12:47

Ceturtdien, 31.augustā Valmierā sāksies Ziedu svētki „Uzziedi, Valmiera!”. Ziedu svētkos divas dienas Valmieras centrā uzziedēs krāšņas ziedu kompozīcijas.

ZiediPateicoties valmieriešu atsaucībai un interesei, Ziedu svētki kļuvuši par tradīciju. Šogad svētki norisināsies jau trešo gadu. 31.augustā pilsētas centrā, skvērā starp lielveikalu “Valmiera” un Valmieras drāmas teātri tiks izvietotas vairāk nekā divus metrus augstas ziedu kompozīcijas. Vakaros šīs kompozīcijas tiks izgaismotas, radot īpašu svētku gaisotni,” stāsta Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītāja Anita Upeniece, piebilstot, ka iepriekšējos Ziedu svētkos daudzi valmierieši, īpaši skolēni, pirmajā skolas dienā izmantoja iespēju fotogrāfijās iemūžināt krāšņos ziedu veidojumus.

Ziedu svētkos un pirmajā skolas dienā skolēnus un visus valmieriešus sveiks uzņēmums Tele2, pilsētai dāvinot unikālu ziedu kompozīciju – Zelta Zivtiņu. “Šādu dāvinājumu darinām pirmo reizi. Pasakās zelta zivtiņa piepilda trīs jebkādas vēlēšanās. Ceram, ka mūsu īpašā Zelta Zivtiņa piepildīs pirmklasnieku, skolēnu, viņu vecāku, vecvecāku un tuvinieku vēlmes un radīs labu noskaņojumu ikvienam, kas lūkosies uz šo unikālo kompozīciju,” pauž mobilo sakaru operatora Tele2 mārketinga direktors Jānis Spoģis, uzsverot, ka īpaši svētkos Tele2 sveic pirmklasniekus. “Atceros, ka nevarēju sagaidīt pirmo stundu, lai redzētu, kā tas ir – pa īstam mācīties. Tāpat arī gribēju iegūt daudz jaunus draugus. Varbūt mūsu Zelta Zivtiņa spēs palīdzēt pirmklasniekiem skolā saņemt tikai teicamas atzīmes un vieglus uzdevumus,” tā Jānis Spoģis.

Ziedu svētku organizatori informē, ka svētku pirmajā dienā, 31.augustā plkst.19.00, tiks apbalvoti konkursa „Dzīvesvieta un vide 2006” laureāti. Konkursa uzvarētājus un visus valmieriešus ar koncertprogrammu sveiks Liene Šomase.

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
minhauzens, 25.08.2006. 21:56:52 (ip:80.233.176.66)
Komentāra reitings: 0

emm.. vai ir taada iespeeja internetaa kaukur ne buut pastiities konkursa \"Dziivesvieta un vide 2006\" kandidaatus uz laureaatismu???

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hello from Sporthappy.

LarryArolf

nnbbss

RuslinDap

nnbbss

Ruslinlag


ienāktreģistrēties