Jelgavniekus aicina uz Vienotības velobraucienu

Nodibinājuma „Jelgava 21. gadsimtā” valdes locekle Rita Vectirāne, 07.08.2006., 12:08

Nodibinājums „Jelgava 21. gadsimtā” aicina ikvienu interesentu, lielu un mazu, jaunu un vecu, piedalīties šī gada 11. augustā paredzētajā Jelgavas pilsētas Vienotības velobraucienā. Pasākuma mērķis ir vecināt Jelgavas velokustības attīstību un izpratni par veselīgu dzīvesveidu, kā arī informētu par velosipēdistu drošas pārvietošanās iespējām pilsētas ielās.

Vienotības velobrauciensVelobraucēju reģistrācija paredzēta Hercoga Jēkaba laukumā plkst. 17.00, kur pasākuma dalībniekus sagaidīs un izklaidēs Jelgavas pilsētas simbols Alnītis un Valsts policijas tēls inspektors Rūdis. Turpat no plkst. 17.30 līdz 18.00 Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Jelgavas rajona nodaļas pārstāvis Jānis Bergs informēs dalībniekus par drošu velobraukšanu. Lai pārbaudītu klātesošo zināšanas satiksmes drošībā, CSDD organizēs viktorīnu, kur pareizo atbilžu dalībniekiem tiks pasniegtas veicināšanas balvas. Velobrauciens tiks uzsākts plkst. 18.00 maršrutā pa Lielo ielu uz Pasta ielu, līdz Akadēmijas ielai un tālāk pa Lielo ielu, turpinot braucienu pa vienu no Jelgavas skaistākajām ielām - Rīgas ielu. Brauciena galapunkts būs šovasar izbūvētais veloapmācības laukums pie 6. vidusskolas, kur plānota pasākuma atraktīvākā daļa.

Pasākuma daļā pie 6. vidusskolas ir paredzētas vairākas velobraukšanas sacensības, kurās dalībnieki varēs izmēģināt spēkus veiklības braucienā, lēnākā braucēja disciplīnā, kā arī citās, ne mazāk interesantās sacensībās. Balvas saņems ne tikai pirmo vietu ieguvēji, bet arī atraktīvākie velosipēdisti. Lai gaisotne būtu jautrāka un draudzīgāka, pasākuma dalībniekus iepriecinās visu paaudžu mīlētais mūziķis Gunārs Kalniņš.

Velobrauciens veltīts Konstitucionālā likuma „Par Latvijas Republikas valstisko statusu” pieņemšanas un faktiskās neatkarības atjaunošanas 15. gadadienai.

Sīkāka informācija par velobraucienu pieejama internetā: www.jelgava.lv/velo

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties