Valmieras pilsētas svētkus svinēs četras dienas

Inese Kazuša, Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja, 22.06.2006., 12:26

Šogad Valmieras pilsētas svētki tiks atzīmēti četras dienas ar plašu kultūras un atpūtas pasākumu programmu.

ValmieraPilsētas svētki sāksies 6.jūlijā ar Nīderlandes pūtēju orķestra koncertu Valmieras pilsdrupu estrādē. Savukārt plašāka svētku programma sāksies 7.jūlijā, kad visi aicināti uz tautas lietišķās mākslas studijas "Valmiera" 60 gadu jubilejai veltītas izstādes atklāšanu Valmieras Novadpētniecības muzejā. Savukārt ap 23.00 visi valmierieši un pilsētas viesi aicināti pulcēties pie Gaujas, lai posmā no Krācītēm līdz Gaujas tiltam pilsētas centrā noskatītos gaismas un uguņošanas uzvedumu "Vakara veltījumu Gauja". Pārējo vakara daļu valmierieši romantiskā gaisotnē mūzikas pavadībā varēs baudīt pilsdrupās un vecpilsētā.

Valmieras pilsētas svētku kulminācijas diena būs 8.jūlijs, kad vecpilsētā uzstāsies Valmierā darbojošos kristīgo konfesiju pārstāvji. Pilsētas centrā varēs aplūkot amerikāņu automobiļus, kā arī noskatīties Valmieras pilsētas pašdarbības un sadraudzības pilsētu kolektīvu koncertu. Lielais Valmieras svētku koncerts tradicionāli norisināsies slidotavas teritorijā ( Rīgas ielā 43A), un šogad tajā uzstāsies pūtēju orķestris "Auseklītis", grupa "Melo M", projekts "Viva la Bomba", kā arī grupa "re:public". Svētku ballē būs iespējams dejot grupu "Tekila" un "Bellacord" pavadībā.

Svētku ceturtā diena būs veltīta ģimenēm un bērniem. Svētdien, 9.jūlijā no plkst. 12.00 līdz 15.00 Dīvaliņa pļavās būs pieejamas "Gumijlēcēju kluba" atrakcijas, kā arī spēles, rotaļas un citas aktivitātes. Jāpiebilst, ka visi svētku laiku Dīvaliņa laukumā darbosies arī čehu atrakcijas.

Ieeja visos pilsētas svētku pasākumos valmieriešiem un pilsētas viesiem būs bez maksas.

2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Ak, vai, 07.07.2007. 14:09:12 (ip:87.110.6.76)
Komentāra reitings: 0

Nedo' Dievs, ka kāds vēl tiešām uz svētkiem ieradīsies 8. un 9. jūlijā...
Būs smaga vilšanās...

Aiga (pelux17@inbox.lv), 17.02.2008. 07:12:46 (ip:195.13.138.121)
Komentāra reitings: 0

Prata vetra buus?????

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties