Valkā sāksies ikgadējo skrējienu cikls

Valkas pilsētas domes preses sekretāre Inguna Medne, 05.09.2007., 11:59

Rīt (ceturtdien, 6.septembrī) no plkst.15.00 līdz plkst.18.30 notiks ikgadējā Valkas pilsētas skriešanas seriāla "Optimists" - "Rudens 2007".

„Optimists” - „Rudens 2007” pirmā kārta, kurā var piedalīties ikviens aktīvās atpūtas cienītājs. „Optimistā” piedalās skrējēji 12 vecuma grupās - gan sievietes, gan vīrieši no 7 gadu vecuma. Skrējienu seriāls tradicionāli notiek 6 pavasara un 6 rudens kārtās. Seriāla norises vieta ir Valkā, mežā pie brīvdabas estrādes, 1 km. garā marķētā meža taku aplī. „Optimista” turpmākās kārtās būs 13.septembrī, 20.septembrī, 27.septembrī, 4.oktobrī un 11.oktobrī. I. - VI. vietu ieguvēji pa vecuma grupām tiks apbalvoti ar balvām. Dalībnieki, kuri ir startējuši vismaz 5 kārtās pavasarī un nostartēs vismaz 5 kārtās rudenī, piedalīsies galvenās balvas - dāvanu kartes (sporta inventāra iegādei) izlozē. Dalībnieku klātbūtne izlozes laikā ir obligāta, jo gadījumā, ja laimīgais vinnētājs nav klāt, tiek vilkta nākošā loze. Apbalvošana un dāvanu kartes izloze būs ceturtdien, 18.oktobrī plkst.17.30 Valkas pilsētas kultūras namā.

Piektdien, 7.septembrī plkst.18.00 pie tiesas nama, uz Latvijas - Igaunijas robežas, Rīgas un Tartu ielu krustojumā sāksies tradicionālais, jau X masu robežskrējiens „Valka - Valga”, kuru organizē Valkas un Valgas rajonu padomes. Skrējiens notiks pa Valkas un Valgas ielām 3,7 km garumā. Dalībnieku reģistrācija no plkst.16.00 līdz plkst.17.30 robežpārejas tuvumā pie Valkas rajona tiesas. Skolēniem iepriekšējā reģistrācija notiek Valkas pamatskolā un Valkas ģimnāzijā. Balvas saņems seši skrējiena ātrākie vīrieši un sešas skrējiena ātrākās sievietes. Kā katru gadu, tiks izlozēti arī T - krekli ar skrējiena simboliku.

Savukārt, sestdien, 22.septembrī plkst.12.00 visi aktīvās atpūtas cienītāji tiek aicināti uz skrējienu „Apkārt Zāģezeram”. Šis skrējiens notiek trīscīņas (skriešana, slēpošana un riteņbraukšana „Valka - Ērģeme - Valka”) ietvaros. Dalībnieku reģistrācija skrējienam no plkst.11.00 līdz plkst.11.45. Skrējiens notiks 9,5 km distancē ar startu un finišu pie Zāģezera. Dalības maksa Ls 0,50 - skolēniem, Ls 1,- pieaugušajiem, bet Valkas iedzīvotājiem dalība skrējienā ir bez maksas. Pēc skrējiena notiks trīscīņas uzvarētāju apbalvošana kopvērtējumā pa visām iepriekšminētajām disciplīnām.

Laipni aicināti visi aktīvās atpūtas cienītāji, līdzjutēji un citi interesenti!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties