"Technine" filmas prezentācija Studentu klubā

Kaspars Grava, 09.11.2006., 12:17

Snovborda sezonas atklāšanas ietvaros snovborda inventāra ražotāju kompānijas "Technine" un "Section" piedāvā savu jauno snovborda filmu „State Of Mind”. Filmas prezentācijas pasākums „The Hustle” notiks 14. novembrī, Studentu klubā (Kr.Barona ielā 1), plkst. 21:30.

Noskatoties „State Of Mind” Jūs būsiet pieredzējuši jauno snovborda talantu vilni, kurš nāk no Amerikas. Jaunākie ielu triki, kas lieliski savienojās ar backcountry freestyle aktivitātēm no tādiem jaunajiem talantiem kā Aaron Biittner, Eric Messier, Justin Benee, Darrell Mathes u.c. Lieliska filma, kura ieturēta pilnīgā hip hop stilā. Lieliska filma, kuru noskatīties katru rītu pirms doties uz kalnu vai ielās.


Pasākuma ietvaros tiks prezentēta arī Latvijas snovborda apvienības Seperatists jaunā snovborda filma, kuras darbība norisinās mums visiem zināmajās Rīgas ielās. Tam visam papildus, visus klātesošos priecēs dzīvais hip hop priekšnesums no apvienības Viesturz un Bū-š, kuriem nu pat kā iznācis arī jauns albums. Par plašu riņķošanas ātrumiem atbildīgais būs DJ Legz snovborda aprindās pazīstams kā DJ Olegs, kurš rūpēsies par muzikālo pavadījumu visa pasākuma garumā. Pasākums ilgs līdz pat 2:00 naktī, tas nozīmē, ka ballīte būs pamatīga. Pasākuma laikā visiem klātesošajiem būs pieejams Studentu kluba bārs, kas no citiem bāriem atšķiras ar draudzīgām cenām.


Ieeja pasākumā no 18 gadu vecuma, kas liegs iespēju noskatīties šo filmu jaunākiem skatītājiem, taču šo filmu varēs noteikti nopirkt vai iegūt kā balvu tuvākajā nākotnē. Ieeja pasākumā ir bez maksas. Pasākumā aizliegts ienest jebkādus alkoholiskos dzērienus.


Pasākumu informatīvi atbalsta autentisks dēļu sporta žurnāls „Triecienspēks”, hip hop mūzikas portāls Hiphopz.lv un portāls Draugiem.lv.

Vairāk informāciju var iegūt:


www.mosquito.lv  
www.fun-box.lv  
www.technine.com  
www.sectionbrand.com  


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hello from Sporthappy.

LarryArolf

nnbbss

RuslinDap

nnbbss

Ruslinlag


ienāktreģistrēties