Sv.Valentīna dienā tiks atklāti "Mīlas Misēkļi"

Dace Zaldāte, 04.02.2009., 07:41

14. februārī, visu mīlētāju dienā, t/p Alfa 2. stāvā no plkst. 15.00 notiks informatīvi izklaidējošs pasākums jauniešiem "Mīlas misēkļi".

Pasākuma laikā atraktīvā un vizuāli pievilcīgā formā tiks atklāti tipiskākie mīlas misēkļi. Visiem apmeklētājiem būs iespēja dalīties savā attiecību pieredzē un to ieraudzīt karikatūras formātā.

"Pasākuma mērķis ir informēt jauniešus un pēc iespējas plašāku sabiedrību par kontracepcijas nozīmi plānotas un pārdomātas ģimenes veidošanā. Aicināsim jauniešus padomāt, pirms darīt TO, lai nenotiktu avārija un paši nekļūtu par mīlas misēkļu dalībniekiem," par informatīvo pasākumu stāsta Ģimenes plānošanas un seksuālās veselības asociācijas "Papardes zieds" valdes priekšsēdētāja Iveta Ķelle.

Pasākuma laikā uzstāsies dziedātāja Aiša, kā arī visiem būs iespēja iepazīties un nofotografēties kopā ar amoru uz viņa rozā mīlas dīvāna, piedalīties dažādos konkursos, kā arī saņemt biedrības "Papardes zieds" informatīvos materiālus.

Pasākumu atbalsta arīdzan karikatūriste Gaļina Gruzina, kas ir sagatavojusi četras karikatūru sērijas, kuras spilgti raksturo "Mīlas misēkļus", kas nereti noved pie nevēlamas grūtniecības.*

*2007. gadā 11814 sievietēm Latvijā bija nevēlamas un negribētas grūtniecības.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties