
Siguldā atklās vides objektu " Skudra"
Baiba Bože, 13.08.2010., 09:0514. augustā Siguldā, Jauniešu dienas ietvaros, K.Barona un Dārza ielas krustojumā tiks atklāts vides objekts - 3 metrus gara un 2,5 tonnas smaga akmens skudra.
Gigantiskā skudra ir izgatavota no metāla un akmens, vides objekta autors ir Cēsu pusē dzīvojošais akmeņkalis Aivars Kerliņš. Viņa akmenī un metālā darinātie darbi katrs ir savādāks un unikāls.
"Vides objekts aicinās siguldiešus mācīties no skudrām, kuras savā ceļā neatstāj neko, kas varētu būt noderīgs saimniecībā, un šķirot, nevis izmest atkritumos to, kam iespējams atrast atkārtotu pielietojumu un dzīvot otru mūžu", stāsta "Latvijas Zaļā punkta" pārstāvji.
Vides objekts tapis pateicoties "Zaļā punkta šķirošanas maratonam", sadarbojoties "Latvijas Zaļajam punktam" un Siguldas novada domei.
Reklāma
Aktualitātes forumā
Padalies priekā
Девы чтобы флирта в течение твоем городе - познакомься вместе с девкой ясно сейчас
Телеграм - @ingirldatings
Kiraisove
Девушки для флирта в твоем городке - познакомься из девкой ясно ща Телеграм - @ingirldatingsKiraFoele
дайсон стайлер официальный сайт <a href=www.dn-fen-1.ru>www.dn-fen-1.ru</a> .dyson fen_rqpa