Šodien Līvu laukumā noskaidros labāko Latvijas Namdari

Aigars Vilcāns, 22.06.2007., 05:22

Šodien, 22.jūnijā, no plkst 12.00 Līvu laukumā notiks otrie amatnieku svētki - konkurss "Namdaris līgo". Šā gada konkursa tēma - bērnu rotaļlietas.

Labākā amatnieka apbalvošana - plkst 16.10 uz Doma laukuma zāļu tirgus skatuves.

Pagājušajā gadā Kronvalda parkā uzsāktais projekts „Namdaris līgo” šogad notiks Līvu laukumā. Projekta ietvaros pasākuma dalībnieki - amatnieki ielīgos Jāņus, izgatavojot rotaļlietas bērniem, kuras vēlāk tiks nodotas Rīgas bērnu namiem. Amatnieki konkursā cīnīsies par lielo konkursa „Namdaris līgo” balvu, kas sarūpēta ar lielveikalu tīkla „K-Rauta”, Bosch un EmiLux aatbalstu. Konkursa uzvarētājs tiks sumināts uz Zāļu tirgus skatuves Doma laukumā.

Šobrīd dalībai svētkos - konkursā savu dalību ir pieteikuši tādi atpazīstami bērnu rotaļlietu ražotāji kā „Varis” un „Koka varde”, kā arī vairāku rotaļlietu ražotāju pārstāvis Latvijā SIA “Orchid”, kuri svētku laikā uz vietas gan tās izgatavos, gan arī stāstīs par to, no kā un kā tās tiek gatavotas.

Par skanīgu svētku ielīgošanu rūpēsies aktieri Ģirts Alsters un Mārtiņš Pika. Kuri no pulksten 12:00 Līvu laukumā apdziedās amatniekus un stāstīs par Līgo svētku tradīcijām un ticējumiem. Ap pulksten 15:00 visi viesi tiks aicināti kopīgiem spēkiem izvērtēt amatnieku veikumu un nobalsot par sev tīkamāko rotaļlietu, kura īsi pirms 16:00 tiks pārvietota uz Zaļu tirgus skatuvi Doma laukumā un svinīgā ceremonijā tiks sumināts tās izgatavotājs.

„Man ir liels prieks, ka mūsdienās atrodas cilvēki, kas pievērš lielu uzmanību rotaļlietām un tāpēc ir izvēlējusies šis profesijas vai darbu saistībā ar rotaļlietām un to izgatavošanu. Interesanti, kādas rotaļlietas svētku laikā tiks gatavotas un iesniegtas dalībai konkursā - vai tās spēs pārsteigt šodienas prasīgos bērnus un būt interesantākas par multfilmu varoņiem vai Lego?”, saka projekta vadītājs Aigars Vilcāns.

Pasākumu „Namdaris līgo” atbalsta Rīgas dome, A/S „Cēsu alus” un ceļvedis pasākumu un notikumu pasaulē „KAS?KUR?KAD?”

Balvas no lielveikalu tīkla „K-Rauta”, Bosch un EmiLux


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hello from Sporthappy.

LarryArolf

nnbbss

RuslinDap

nnbbss

Ruslinlag


ienāktreģistrēties