"Kling, klang! LMK Rīts" jaunā kvalitātē kopā ar Marku no DFE

Sigita Paegle, 09.07.2007., 12:28

Latvijas Mūzikas Kanāla” (LMK) jaunais izklaidējoši informatīvais rīta raidījums "Kling, klang! LMK Rīts" piedzīvojis jaunas, atraktīvas pārmaiņas.

Turpmāk VJ Anna ēterā vairs nebūs viena, bet gan kopā ar grupas "Double Faced Eels" solistu Marku.

„Kopā taču vienmēr ir jautrāk, un mēs ar Marku lieliski saprotamies ne tikai ēterā, bet arī ikdienā. Kāpēc gan nesadarboties?” LMK raidījuma „Kling, klang! LMK Rīts” partnera izvēli skaidro VJ Anna.

„Anna ir tik forša, ka es vienkārši nemāku viņai atteikt, pietam „Kling, klang! LMK Rīts” ideja man ļoti patīk - tāda interesanta un nepiespiesta vide. Ar prieku vadu raidījumu kopā ar Annu,” smaidīdams Annas teiktajam piebilst Marka.

Abus atraktīvos jauniešus TV ekrānos var redzēt katru nedēļu ceturtdien no pulksten 7:00 līdz 9:00, un atkārtojumos piektdien no 08:00 līdz 10:00 un sestdien no 09:00.

„Latvijas Mūzikas Kanāla” rīta raidījuma formāts ir jautrs un izklaidējošs. „Kling, Klang! LMK Rīts” sagatavos skatītāju darba dienai, bet grūtos brīvdienu rītus padarīts vieglākus, piedāvājot ne tikai jaunākos videoklipus, bet arī interesantu informāciju par nedēļas nogales norisēm un preses izdevumu apskatu.

Katru nedēļu raidījumā „Kling, klang! LMK Rīts” viesojas kāds Latvijā pazīstams mūziķis vai pasākumu organizators, lai pastāstītu par svaigākajiem jaunumiem un aktuālākajiem pasākumiem.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 09.07.2007. 16:13:16
Komentāra reitings: 0

iisti neiebraucu kaads Markam sakars ar kvalitaati?tas kautkaads jauns kvalitaates shablons Marka?:D

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Hello from Sporthappy.

LarryArolf

nnbbss

RuslinDap

nnbbss

Ruslinlag


ienāktreģistrēties