Kas jauns no plakātu grupas "Suņa sirds"

Artis Buks, 31.05.2007., 08:17

Latvietis parastais un citi zvēri - plakātu izstāžu telpā "Suņa sirds" (Rīgā Berga bazārā, Elizabetes ielā 83/85 krodziņā „Andalūzijas suns“) atkal daļēji nomainīta ekspozīcija un nākuši klāt jauni darbi.

Nu savus jaunākos plakātus te izstādījuši Kristians Brekte, Guntis Svikulis un Māris Subačs. Tuvākajās dienās darbi būs apskatāmi arī internetā: http://sunasirds.com  

Šī ir unikāla vieta visas Baltijas kultūras telpā, jo ir vienīgā, kas domāta tikai un vienīgi plakātu izstādīšanai. Pie tam te var izstādīties jebkurš autors bez maksas.

Plakātistu grupu "Suņa sirds" pirms četriem gadiem izveidoja trīs mākslinieki - Guntis Svikulis, Egīls Vītols un Artis Buks, - kuri nolēma pēc 10 gadu pamiruma atjaunot Latvijā sociālo plakātu kā mākslas žanru. Grupas koncepcija pagaidām ļoti vienkārša: Darbs gadu no gada tikai vizualizējot klientu vēlmes iesūc kā purvs un saēd radošu personību kā rūsa. Grafiķim ir smalka vizītkarte, bet radošie sapņi aizmirsti, un bez pasūtījuma tēmas aizvien retāk spēj ko radīt pats, savam priekam. Tāpēc te Suņa Sirdij pievienojas tie, kuriem vēl interesanti ko radīt tāpat vien, savam un citu priekam: izdomājam tēmu, zīmējam, izstādāmies. Jebkurš var piedalīties. Vidēji gadā tapušas 2 izstādes, šobrīd jau ir 23 autori.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hello from Sporthappy.

LarryArolf

nnbbss

RuslinDap

nnbbss

Ruslinlag


ienāktreģistrēties