Jeļenas Spasovas un Jeļenas Glazovas fotoizstāde "Partying Hard"

www.uksus.net, 02.08.2007., 14:41

Piektdien, 3. augustā, klubā Space: Garage Andrejsalā (Garāžās) tiks atklāta Jeļenas Spasovas un Jeļenas Glazovas fotoizstāde "Partying Hard".

Atklāšanā uzstāsies džeza grupa iManTrio (Rīga), bet plkst. 22.00 spēlēs DJ Maksims Kislovskis (Sanktpēterburga). Izstāde būs atvērta līdz 19. augustam. Jeļenas Spasovas foto

Partying Hard izstādes projekts radās spontāni - fotomākslinieces rādīja viena otrai savas jaunākās bildes un nolēma rīkot kopīgu izstādi par nakts dzīvi. Partying Hard ir fotogrāfiju kolekcija, kas stāsta par cilvēkiem, kas izmanto nakts dzīvi, mājas parties, lai ļautu izpausties savam iekšējam “es” un parādīt savas personības daudzveidību. Darbi tapuši laika posmā no 2005. līdz 2007.gadam Londonā, Dominikā un Rīgā. Tie ir emocionāli, ar krāsām piesātināti foto darbi. Kā apgalvo Jeļena Glazova, viņa izvirzīja sev mērķi atspoguļot dionīsisko sākumu, kas sevī iekļauj stihisko, iracionālo cilvēka vēlmi zaudēt sevi jūtu un baudas varā. Jeļena Spasova uzskata, ka “partying hard” sajūta nav atkarīga no apkārtējiem apstākļiem, jo galu galā cilvēks var palikt viens savā istabā un tas varētu būt “hardest party” viņa dzīvē.

Jeļena Spasova ir pabeigusi London School of Communication fotogrāfijas nodaļu (2007.g.), savukārt Jeļena Glazova ir absolvējusi audiovizuālās kultūras un teorijas fakultāti Latvijas Kultūras akadēmijā (2004.g.). Šī izstāde ir pirmais jauno fotogrāfu sadarbības projekts.

Vairāk informācijas:
www.jejene.com  
www.jelenaglazova.com  


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
deni2s, 04.08.2007. 03:00:39
Komentāra reitings: 0

Bija jauki. Un forša grupa uzstājās - atbilstoša tādam pasākumam.

jānis, 04.08.2007. 10:37:49
Komentāra reitings: 0

Personīgais viedoklis - par maz bildes, dažas izplūdūšās bildes bija nu nez nekādas, kaut kas trūka, bet grupas spēlēja labi.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hello from Sporthappy.

LarryArolf

nnbbss

RuslinDap

nnbbss

Ruslinlag


ienāktreģistrēties