Gulbenes Jauniešu diena

Kristīne Ļeontjeva, 03.07.2006., 11:44

28. jūlijā pilsētas Kultūras centrā pulksten 16.00 notiks Gulbenes Jauniešu diena, kurā piedalīsies dalībnieki no astoņām Eiropas valstīm (Itālijas, Grieķijas, Francijas, Slovēnijas, Krievijas, Polijas, Lietuvas, Latvijas).

GulbenePiektdienas pievakarē Kultūras centrā pulcēsies gandrīz 50 jaunieši no dažādām valstīm, lai priecētu Gulbeniešus un pilsētas ciemiņus ar daudzveidīgu starpkultūru programmu. Šie jaunieši apmeklēs Gulbeni un piedalīsies starptautiskā apmaiņas projektā „Defekts- Efekts”. Projekta laikā visi jaunieši darbosies sešās dažādās darbnīcās: foto, filmu, mākslas, folkloras, mūzikas un sporta. Savukārt 28. jūlijā plašākai auditorijai viņi prezentēs savus rezultātus.

Ikviens Jauniešu dienas apmeklētājs varēs apskatīt foto darbnīcas izveidoto izstādi “Ar cita acīm”, kurā tiks atspoguļota Gulbene, kā arī jauniešu iespējas tajā, raugoties no ciemiņu redzespunkta. Savukārt filmu darbnīca nedēļas laikā veidos filmu par iespējām Gulbenes pilsētā un mēģinās apstiprināt vai apgāzt mītu par to, ka mazpilsētās nav ko darīt. Piektdien notiks filmas pirmizrāde. Mākslas grupas dalībnieki Jauniešu dienas apmeklētājus pēc pašu izvēles apgleznos ar skaistiem un krāsainiem ķermeņa zīmējumiem. Uz skatuves apmeklētājus priecēs koncerts, kurā kopīgām dziesmām būs vienojušies jaunieši no astoņām valstīm. Sporta darbnīcas dalībnieki priecēs skatītājus ar krāšņu karatē paraugdemonstrējumu. Par jautru un gaišu noskaņojumu rūpēsies folkloras grupas dalībnieki, aicinot jauniešus iesaistīties visu dalībvalstu tradicionālajās rotaļās un dejās.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties