Gaisa balonu sezona Latvijā ir atklāta!

Zane Dzene, 22.05.2006., 09:59

Pagājušajā nedēļas nogalē, piedaloties septiņām gaisa balonu komandām, Siguldā tika atklāta gaisa balonu sezona. Tajā piedalījās četri kluba „99 gaisa baloni” gaisa baloni un to piloti Kristīne Vēvere, Arta Slavinska, Kaspars Stāmurs un Arnis Miķelsons, kā arīdzan Gunārs Dukšte, Valts Titavs un viesu komanda no Ukrainas. Sestdienas rītā savu pirmo lidojumu veica arīdzan jaunākais, nu jau piecpadsmitais Latvijas gaisa balons "IZZI gaisa skūpsts".

IZZI gaisa skūpstsJaunais sudrabkrāsas balons gaisa kuģu reģistrācijā saņēma numuru YL-013, ko līdz šim neviens nebija uzdrošinājies izmantot. "IZZI gaisa skūpsts" ir trešais balons, kurš uz Latviju atceļojis no Spānijas un kurš radīts rūpnīcā, kuras modeļiem pelnīti dots gaisa balonu „F1” tituls.

Mēs esam priecīgi, ka drīz pēc sava jaunā vārda iegūšanas, paši esam kļuvuši par krustvecākiem. Pacilāti devām jaunajam gaisa balonam romantisku un iedvesmojoši nosaukumu – "IZZI" gaisa skūpsts. Tādējādi balona nosaukumā ietvērām arī mūsu ‘talismanu’ – stilizētās lūpas, kuras nes mūsu logo, paužot atvērtu komunikāciju, turklāt tās spēj sniegt arī sirsnīgu gaisa skūpstu! Lai IZZI balonam labs ceļavējš arī turpmākās sacensībās un pilotei Kristīnei iedvesma jaunām starptautiskām sportiskām uzvarām!” – tā pirms jaunā balona pirmā lidojuma vēlēja IZZI Valdes priekšsēdētāja Evija Jugno.

Kā sezonas atklāšanai piederas, arī šoreiz piloti sacentās, izpildot dažādus uzdevumus. Un – lai cik arī tas dīvaini būtu, - uzvarētāja titulu ieguva Kristīne Vēvere ar jauno balonu "IZZI gaisa skūpsts." Pirmā Latvijas pilote - sieviete ir pārliecināta, ka 13.numurs izrādīsies laimīgais ne vienās vien sacensībās, tostarp Lietuvas čempiuonātā, kas norisināsies šī gada jūnijā, kā arī palīdzēs izcīnīt ceļazīmi uz nākamo Eiropas čempionātu gaisa baloniem, kas 2007.gadā notiks Vācijā.

Klubs „99 gaisa baloni” ir ļoti pateicīgs vienai no lielākajām Latvijas telekomunikāciju kompānijām IZZI, kas atbalsta kluba sportiskos mērķus un tieši šo, vissportiskāko balonu modeli pasaulē,” piebilda Kristīne Vēvere, pavēstot ka "IZZI gaisa skūpsts" būs redzams pilsētu svētkos Jelgavā 27.maijā, Madonā 3.jūnijā un Talsos 1.jūlijā.

0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Hello from Sporthappy.

LarryArolf

nnbbss

RuslinDap

nnbbss

Ruslinlag


ienāktreģistrēties