Gada tumšajā laikā norisināsies "Gaismas tirgus"

Luīze Pastore, 21.10.2015., 11:47

31. oktobrī, gada tumšākos mēnešus sagaidot, Kalnciema kvartāls aicina uz "Gaismas tirgu", kura piedāvājumā būs dažādas lampas, gaismu virtenes, lampu abažūri, sveces, atstarotāji un citi spīdekļi rudens tumšajiem vakariem un krēslainajām pēcpusdienām.

Gada tumšajā laikā norisināsies "Gaismas tirgus"Pasākuma laikā bērni varēs izgatavot paši savus atstarotājus, bet vecāki – baudīt dzīvo mūziku un iesaistīties īpašā labdarības kampaņā, kas varētu palīdzēt ienest cerību gaismu to līdzcilvēku ikdienā, kam tas gada tumšākajos mēnešos nepieciešams visvairāk.

Sestdien, 31. Oktobrī, no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartāla tirgu izgaismos lampas, lampiņas, abažūri, spuldzītes, sveces, atstarotāji, gaismekļi u.c. spīdekļi.

Rūpējoties par bērnu drošību, no plkst. 11.30 līdz 14.30 Izstāžu galerijā bērni bez maksas varēs izgatavot atstarotāju gan sev, gan māsai vai brālim.

Vīna veikala zālē jau no plkst. 10.00 rītā būs apskatāma īpaša izstāde kampaņas "Baudi un PĀRbaudi" ietvaros, ko rīko onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība "Dzīvības koks". Labdarības kampaņa norisinās Krūts veselības mēneša ietvaros, aicinot sievietes savlaicīgi rūpēties par krūšu veselību, tādējādi mazinot iespēju krūts vēzi atklāt pārāk vēlu. Izstādē būs apskatāmi dažādu mākslinieku apgleznoti krūšu atlējumi ģipsī. Unikālie mākslas darbi plkst. 13.00 tiks izsolīti, lai biedrība varētu realizēt savu šī brīža sapni un reizē arī lielāko izaicinājumu – izveidot psihosociālās rehabilitācijas centru "Spēka avots" Dignājas muižā pacientiem pēc vēža un viņu tuviniekiem.

Kampaņas ietvaros uz brīvdabas skatuves plkst. 11.30 dienu iesildīs dziesminieks Kristaps Bedrītis. Plkst. 12.00 norisināsies labdarības kampaņas "Baudi un PĀRbaudi" atklāšana, izkustēšanās kopā ar profesionālu fizioterapeitu un uztura speciālista ieteikumi, bet plkst. 12.30 uz skatuves uzstāsies Guntis Veilands un Lelde Riteniece no elektrofolka grupas "Masti".

Vienlaikus norisināsies arī ierastais Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgus, kurā varēs iegādāt vietējo zemnieku, mājražotāju un amatnieku sezonas labumus.

Pasākumu norises vieta - Rīga, Kalnciema iela 35. Sekojiet aktuālajai informācijai: www.kalnciemaiela.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties