Paslēpes ar auditoriju – fotoizstādes „bet Autors” atklāšana

Festivala "2ANNAS" koordinatore Marite Lempa , 18.05.2006., 14:54

Šo piektdien 19. maijā k/t “Rīga” tiek atklāta izstāde “bet Autors”. Fotokonkursā/izstādē "bet Autors" apkopoti četrdesmit piecu jauno fotogrāfu darbi, kuros Autors vēsta par savu personību. Sastopami gan tradicionāli pašportreti, gan autora paspēles ar auditoriju.

bet AutorsFotokonkursā/izstādē "bet Autors" apkopotas jauno autoru fotogrāfijas, kurās tie stāsta vizuālus stāstus paši par sevi. Sastopami gan tradicionāli pašportreti, gan autora paspēles ar auditoriju. Vizuālo risinājumu daudzveidībai un oriģinalitātei nav robežu: autori attēlojuši sevi spoguļojoties kapakmeņos, spokojoties, pārklājoties, no priekšas, sāniem un citiem visneiedomājākajiem rakursiem.

Konkursam tika iesniegti vairāk kā simt piecdesmit darbi, no kuriem tika izvēlēti piecdesmit seši. Darbus izstādei atlasīja fotogrāfi Gunārs Binde, Alnis Stakle un Kaspars Goba. Tā kā darbu konkursam tika iesniegti ļoti daudz, žūrija centās ietvert pēc iespējas vairāk dalībnieku. Fotogrāfiju atlases laikā tika izvēlēts arī konkursa uzvarētājs/a, kurš/a – tas pagaidām ir noslēpums. Laimīgais tiks apbalvots kopā ar pārējiem festivāla „2 ANNAS” laureātiem 27. aprīlī. Šogad pirmo reizi tiks piešķirta arī „Foto ANNA”.

Nākamnedēļ starptautiskā jauno autoru īsfilmu festivāla „2 ANNAS” ietveros norisināsies plaša kultūras programma: vairākas konkursa skates, īpašās filmu izlases, lekcijas, teātra un VJ performances, kā arī būs iespēja nopērties K@2 Mobīlajā saunā, kas būs publiski pieejama tikai vienu dienu pašā Rīgas centrā.
Festivāls noslēgsies 28. maijā 17.00 ar “Zaļās ANNAS” apbalvošanu Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

Sīkāka informācija: www.2annas.lv

0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hello from Sporthappy.

LarryArolf

nnbbss

RuslinDap

nnbbss

Ruslinlag


ienāktreģistrēties