Dailes teātris turpina Zinību stundas

Liene Jakovļeva, 09.11.2015., 15:01

Dailes teātris savā 95 gadu jubilejas sezonā turpina jauno projektu – "Dailes teātra Zinību stundas. Pieredze un pārdomas lekcijas formā".

Dailes teātris turpina Zinību stundas16. novembrī arhitektūras un dizaina kritiķe, žurnāla Modernists redaktore Ieva Zībārte piedāvās lekciju "Arhitektūra, interjers un stils 20. gadsimta populārajā kultūrā".

20. gadsimts stilistisko pārmaiņu ziņā bija viens no dinamiskākajiem laikiem, un tolaik izveidojušies estētiskie uzskati joprojām ietekmē mūsu dzīvi un tās telpisko ietvaru. Lekcija par 20. gadsimta arhitektūru, dizainu, interjeru un stilu sniegs ieskatu ne tikai Latvijā uzplaukušajās idejās un no ārzemēm pārņemtajās ietekmēs, bet arī sabiedrības attieksmē pret jauno estētiku un tās atspoguļojumu populārajā kultūrā. Sabiedriskās būves, kafejnīcas, kino, žurnāli, mode, fotografēšana, brīvais laiks, profesionāļi, amatieri, stilisti, pulcēšanās un tīklošanās – lekcija nostiprinās gan zināmus faktus, gan atvērs jaunas lappuses 20. gadsimta arhitektūras un dizaina vēsturē.

Lekcija notiks pirmdien, 16. novembrī, plkst. 18.30 Dailes teātra Kamerzālē. Bezmaksas ielūgumus uz to varēs saņemt no 9. novembra visās "Biļešu Paradīzes" kasēs. Vietu skaits ierobežots, tāpēc viens interesents var saņemt divus ielūgumus. Lekcijas aptuvenais ilgums būs 1,5h.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt

Правильная поверка счетчиков воды поверка счетчика без снятия <a href=poverkaschetchikovvody1.ru>poverkaschetchikovvody1.ru</a> .

poverka_gjor

Hola, quería saber tu precio..

RobertSax


ienāktreģistrēties