Dailes teātra Zinību stundas

Liene Jakovļeva, 26.10.2015., 18:17

Dailes teātris savā 95 gadu jubilejas sezonā skatītājiem dāvina jaunu projektu - Dailes teātra Zinību stundas. Pieredze un pārdomas lekcijas formā.

Dailes teātra Zinību stundasSezonas laikā vienpadsmit pirmdienās Dailes teātra Kamerzālē notiks tikšanās ar personībām, kas savā pieredzē, zināšanās un pārdomās gatavi dalīties ar visiem interesentiem, kam svarīgs un būtisks ir notiekošais teātra un kultūras telpā Latvijā un pasaulē.

Dalībai Dailes teātra Zinību stundās piekrituši Latvijas Kultūras akadēmijas profesors, filozofijas doktors (Dr.phil), Starptautiskās mediju un kultūras menedžmenta maģistrantūras vadītājs Ivars Bērziņš, arhitektūras un dizaina kritiķe Ieva Zībārte, teātra kritiķe Silvija Radzobe, mākslas zinātniece Sarmīte Sīle, kultūras projektu producente Leonarda Ķestere, režisors Andrejs Žagars, stepa dejas pedagogs Māris Pūris, multimediju mākslinieks Artis Dzērve, žurnālists Ivars Kleins, Dailes teātra grima māksliniece Baiba Bindemane, trupas un izrāžu vadītāja Indra Laure, sufliere Anita Siliņa, kostīmu pārzine Ivonna Straume un rekvizitore Gunta Sakša. Projekta vadītāja ir Indra Rubene.

Pirmā Dailes teātra Zinību stunda "Teātris caur kases lodziņu: rituāls, forma un ekonomika" notiks 2. novembrī plkst. 18.30 Dailes teātra Kamerzālē. Tajā Latvijas Kultūras akadēmijas profesors, filozofijas doktors (Dr.phil), Starptautiskās mediju un kultūras menedžmenta maģistrantūras vadītājs Ivars Bērziņš ar ekonomikas skatu uz teātri runās par pasaules pieredzi un Latvijas labākajiem piemēriem. Lekcijā, kas varētu pāraugt arī diskusijā, tiks rastas atbildes uz jautājumiem - kāpēc teātris nevar būt pelnošs, vai privāts atbalsts komercializē teātri un tā repertuāru?

Bezmaksas ielūgumus uz pirmo Dailes teātra Zinību stundu varēs saņemt no 26. oktobra visās "Biļešu Paradīzes" kasēs. Vietu skaits ierobežots, tāpēc viens interesents var saņemt divus ielūgumus. Lekcijas aptuvenais ilgums būs 1,5 stundas.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties