"Crazy Night" kinoteātrī "K.Suns"

Kšištofs Širšeņs, 22.09.2006., 05:39

Latvijas Kultūras akadēmija aicina rīdziniekus sestdien, 23. septembrī uz kino filmu skati "Crazy Night", kas notiks k/t "K.Suns". Tā ir nekomerciāla filmu skate, kas ilgs vienu nakti. Šai skatei atlasīti dažādu māksliniecisko stilu un virzienu filmu paraugi, sākot no mēmā kino filmām līdz mūsdienām, kuri vai nu ataino cilvēka prāta robežas un viņa mentālā būvējuma trauslumu, vai arī darbi, kurus radījis cilvēks no ārpus-prāta teritoriju skatupunkta.

Kino filmu skate ir pasākums, kas saistīts ar starptautisko zinātnisko konferenci "Prāta Metamorfozes: Neprāts, Vājprāts, Vieglprāts, Bezjēga", ko organizē Latvijas Kultūras akadēmija sadarbībā ar Zalcburgas Universitāti, Latvijas Kultūras ministriju, Latvijas Mākslas akadēmiju, Latvijas Mūzikas akadēmiju, Latvijas Universitātes Politoloģijas katedru, P.Stradiņa Universitāti u.c.

Filmu skate sāksies plkst. 23.30 un ilgs līdz nākošās dienas rītam (aptuveni plkst. 7). Pateicoties mūsu atbalstītājiem - prof. Hermanam Rauem (Hermann Rauhe) no Hamburgas, Gētes institūtam Rīgā un Dānijas Kultūras institūtam . Ieeja uz visiem seansiem būs bez maksas!

Programma:

23:30 "Dr. Kaligari kabinets", "Das Kabinett des Dr". Caligari, rež. Robert Wiene (1919, Vācija)

00:45 "23", rež. Hans-Christian Schmid (1998, Vācija)

02:25 "Mirstošais gulbis", "Umirajuščij ļebedj", rež. Jevgeņii Bauer (1917, Krievija)

03:15 "Mans Nikifors", "Mój Nikifor", rež. Krzysztof Krauze (2004, Polija)

04:55 "Vārds", "Ordet", rež. Karl Theodor Dreyer, (1955, Dānija)

Visas filmas oriģinālvalodā ar angļu subtitriem un (izņemot mēmas filmas) sinhrono tulkojumu latviski.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Article Post sites permannet russiannewstoday.com scotlandnewstoday.com switzerlandnewstoday.com thedailymailnewstoday.com thedailytelegraphnewstoday.com Dont hesiate to contact us

DavidHiexy

All time cool 000*** lv.hc.lv

KvrqbXTCaR

Hello, It is with sad regret that after 12 years, LeadsMax.biz is shutting down. We have made all our databases available on our website. 25 Million companies 527 Million People LeadsMax.biz

Dino


ienāktreģistrēties