Atzīsties mīlestībā MTV ēterā

Ilze Jansone, 21.02.2007., 10:22

Rīga, 2007.gada 21.februārī: pavasaris ir mīlas laiks, dienās, kad gaismas ir aizvien vairāk, mēs tā pa īstam varam atvērt acis, paskatīties apkārt un ieraudzīt to, ko ziemas laikā mums liedz skatīt depresīvā tumsa – savus mīļos un tuvos cilvēkus, kuri ir tepat blakus, bet kuriem ikdienā mēs bieži paejam garām, tā arī nepasakot mīļu vārdu.

MTV, mīlnieku iecienītais Amigo, kristālskaidrais Sony un Mols februārī un martā aicina ikvienu atzīties mīlestībā, lūgt piedošanu vai vienkārši dalīties savā mīlas priekā MTV ēterā!

Lai to izdarītu, tirdzniecības centrā “Mols” jāmeklē MTV Mīlas kaste un jānodod tai sava mīlas ziņa. Paies kāds brīdis, līdz mīlas ziņas aizlidos līdz MTV, kur tās līdz pat 18. martam varēs redzēt desmit reizes dienā. Pirmās mīlas ziņs MTV ēterā būs redzamas jau no 21.februāra.

Amigo vienmēr ir piedāvājis jaunākos mobilo tehnoloģiju risinājumus. Arī šo projektu Amigo papildināja ar jauniešiem aktuālām tehnoloģiju iespējām – www.amigo.lv  un wap.amigo.lv sveicieni publicēti tādā formātā, kas piemērots lejupielādēšanai mobilajos telefonos un nosūtīšanai draugiem. Jaudīgākās mīlziņas autors saņems Amigo īpašās dāvanas - Nokia L’Amour sērijas tālruni un romantisku SPA vakaru divatā.

Nodod savu mīlas ziņu tirdzniecības centrā “Mols” varēs līdz 11. martam.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 21.02.2007. 13:46:06
Komentāra reitings: 0

forši, tiešām prieks!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** hc.lv

YImPiDkfSE

All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs


ienāktreģistrēties