Izdots prozas lasījumu ieraksts CD formātā "Tu man teici"

mūzikas izdevniecība "Upe tuviem un tāliem", 26.01.2006., 10:54

Mūzikas ierakstu izdevniecībā "Upe tuviem un tāliem" izdots prozas lasījumu ieraksts kompaktdiska formātā "Tu man teici", kurā piecas, šobrīd vienas no Latvijā populārākajām un arī komerciāli veiksmīgākajām rakstniecēm, Gundega Repše, Laima Muktupāvela, Nora Ikstena, Inga Ābele, Andra Neiburga lasa savus stāstus.

"Tu man teici"Lai arī autores bija brīvas savā izvēlē, visi izraudzītie stāsti ir skarbi laikmeta sajūtu vēstījumi. Tā kā ieraksta mērķis ir dot ieskatu mūsdienu latviešu prozas tendencēs pēc iespējas plašākai auditorijai, tad darbs tiks ierakstīts un izdots arī angļu valodā.

Pasaules audioierakstu praksē prozas ieraksti ir plaši izplatīti, bet Latvijā līdz šim visvairāk pārstāvēti kā pasaku ieraksti bērniem. Darba veidotāji cer, ka jaunais ieraksts, kas izdots, pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda materiālajam atbalstam, būs veiksmīgs sākums latviešu literatūras audioierakstu izdošanai.

Ieraksts apvieno divus kompaktdiskus un tā cena veikalos 6.99 Ls.

0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
negligible girls several vid pic is.gd/BlCAHo krtk.rs/e1i0ovy

Jimmynew

bantam girls innumerable vid pic is.gd/BlCAHo krtk.rs/e1i0ovy

JimmyVup

   "Sensual vixen ilgojas tantalizing ekstazī."  Šeit  -- girlsfun.short.gy/UbzVKx?DIb

IsabellaDIb8844


ienāktreģistrēties