Drīzumā gaidāma dokumentālās filmas "Trejādas saules" pirmizrāde!

Vilnis Kalnaellis, 13.11.2008., 12:33

Filmu studijā RIJA ir noslēdzies darbs pie pilnmetrāžas dokumentālās filmas "Trejādas saules", kuras režisors ir Spānijā dzīvojošais latvietis Jānis Ozoliņš – Ozols.

"Trejādas saules" ir stāsts par Vairas Vīķes – Freibergas dzīvi un Latvijas valsts vēsturi. Filmā izmantotie materiāli no Valsts kino foto fono dokumentu arhīva, Latvijas televīzijām, Valsts prezidenta kancelejas un Vairas Vīķes – Freibergas ģimenes personiskā arhīva dod skatītājiem iespēju skatīt līdz šim neredzētus kadrus ar Vairu Vīķi – Freibergu prezidentes ikdienas gaitās un
jaunībā.
Filmas veidošanā ir piedalījušies montāžiste Gunta Ikere, operatori Andrejs Verhoustinskis, Uldis Jancis, Haralds Vecvagars un citi.

wf

"Trejādas saules" būs skatāma kinoteātrī Rīga no 1. decembra. Filmas garums 60 minūtes
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā

Marcuspeels

Сроки и условия работы

WarrenBoamn

Hey, I noticed your website is a bit outdated. Can I upgrade it for free in exchange for a testimonial to help grow my portfolio? Daniel

Daniel Keller


ienāktreģistrēties