"Dzīvais stikls. Līvānu stiklinieku stāsti"

Inita Paegle, 16.12.2015., 13:21

Šogad, 30. decembrī plkst. 14.00 Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā norisināsies brošūras "Dzīvais stikls. Līvānu stiklinieku stāsti" prezentācija.

"Dzīvais stikls. Līvānu stiklinieku stāsti"Laikā, kad jau nosvinēti gada vieni no sirsnīgākajiem svētkiem – Ziemassvētki un visi jau ir Jaunā gada svinību gaidās, vēl dienu pirms, Latgales mākslas un amatniecības centrs aicina uz Līvānu stikla fabrikas darbinieku atmiņu stāstu brošūras "Dzīvais stikls. Līvānu stiklinieku stāsti" prezentāciju.

Brošūras prezentācijas pasākumā tiks aicināti piedalīties visi intervētie stikla fabrikas darbinieki, kas rada iespēju un veltīja savu laiku brošūras tapšanas procesā. Taču uz prezentācijas pasākumu tikpat gaidīti ir arī citi bijušie stikla fabrikas darbinieki vai cilvēki, kam dārga Līvānu stikla fabrikas piemiņa, tādējādi pulcējot kopā domubiedrus un kolēģus, kas ar saviem vēl nepublicētajiem atmiņu stāstiem palīdzētu turpināt darbu – atmiņu stāstu dokumentēšanā, saglabāšanā un popularizēšanā, paredzot, ka prezentētajai brošūrai būs arī turpinājums.

Jau informējām, ka brošūra ar Līvānu stiklinieku likteņstāstiem ir tapusi pateicoties VKKF Latgales kultūras programmas projektu konkursā Latgales mākslas un amatniecības centra iesniegtajam un apstiprinātajam projektam "Līvānu stiklotie stāsti". Brošūrā lasāmi 13 bijušo darbinieku atmiņu stāsti par laiku, kas aizvadīts, strādājot Līvānu stikla fabrikā. Brošūrā nepieciešamās intervijas veica Līvānu novada domes sabiedrisko attiecību vadītāja Ginta Kraukle, atmiņu stāstu stāstītājus iemūžināja fotogrāfs Jānis Magdaļenoks un brošūras dizainu izstrādāja Raimonds Vindulis. Brošūras interesentiem būs pieejamas latviešu, krievu un angļu valodās, to visu un vēl vairāk ikvienam būs iespēja skatīt 30. decembrī plkst. 14.00 Latgales mākslas un amatniecības centrā, Domes ielā 1.


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Savannah (savannah.qualls@gmail.com), 02.03.2024. 02:47:59 (ip:192.210.177.76)
Komentāra reitings: 0

Turn any idea or content to video, instantly

Your complete video solution in one AI tool

Use the full power of video to grow your brand

invideo.sjv.io/m5y1Qe


Tommy (info@meta-hills.cam), 04.04.2024. 18:07:47 (ip:172.120.3.239)
Komentāra reitings: 0

Do you have any career openings?

Tommy, Degree

1718 Red Hawk Road, Las Vegas, NV 89101, United States.

2679136540

If you do not wish to receive further emails from us.

Please note that it may take up to 10 business days for your request to be processed.

If you have received this communication in error, please delete it and notify the sender immediately.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt

Правильная поверка счетчиков воды поверка счетчика без снятия <a href=poverkaschetchikovvody1.ru>poverkaschetchikovvody1.ru</a> .

poverka_gjor

Hola, quería saber tu precio..

RobertSax


ienāktreģistrēties