Alvja Zemzara gleznu izstāde "Ieeja par brīvu"

Mākslas galerija “Jēkabs”, 11.12.2015., 13:00

No 12. decembra līdz 9. janvārim mākslas galerijā "Jēkabs" (Jēkaba ielā 26/28) būs apskatāma gleznotāja Alvja Zemzara (1961) darbu izstāde "Ieeja par brīvu". Izstādē eksponētas 23 gleznas – lielākā daļa izstādē eksponēto darbu tapuši 2015. gadā.

Alvja Zemzara gleznu izstāde "Ieeja par brīvu"Gleznotājs un interjera dizainers Alvis Zemzaris ir pievērsies urbānās ainavas žanram, liekot savos lielformāta audeklos naksnīgās noskaņās uzmirdzēt Rīgas un Londonas skatiem. Metropoles elpa vienlīdz jūtama gan tādu ikonisku Londonas vietu, kā Koventgārdenas vai Oksfordstrītas atainojumā, gan ceļa apzīmējuma "Look right" raupjajā estētikā. Alvja Zemzara gleznās pilsēta attēlota diennakts tumšajā laikā – laternu izkliedētā gaisma atspīd uz asfalta un koku kailie zari skatienam atklāj pilsētas ielu tīklojumu.

Līdztekus Rīgas un Londonas skatiem, izstādē aplūkojami arī Amsterdamā un Visbijā tapuši gleznojumi, kā arī filozofiski piesātināti ikdienas priekšmetu uzstādījumi ("Ērenpreiss", "Ritenis", "Pēdējais sērkociņš").
Alvja Zemzara glezniecību raksturo izmeklēts krāstoņu saskanīgums, izteikta dinamika pilsētainavās un precīzs materialitātes atainojums klusajās dabās.

Mākslas galerijā "Jēkabs" gleznotāja Alvja Zemzara darbi būs aplūkojami līdz 2016. gada 9. janvārim darba dienās no 11.00 līdz 18.00. un sestdienās no 11.00 līdz 15.00. Vairāk informācijas: www.paintings.lv.

Mākslas galerija "Jēkabs", Jēkaba iela 26/28, k.2., Rīga.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt

Правильная поверка счетчиков воды поверка счетчика без снятия <a href=poverkaschetchikovvody1.ru>poverkaschetchikovvody1.ru</a> .

poverka_gjor

Hola, quería saber tu precio..

RobertSax


ienāktreģistrēties