web.hc.lv - jauns vortāls tīmekļa veidotājiem

Deniss Fedotovs (deni2s), 10.06.2007., 21:45

Vortālā web.hc.lv ir apkopota kvalitatīva un daudzveidīga informācija latviešu valodā par mājaslapu veidošanu, uzturēšanu un apmeklētāju piesaistīšanu, sākot ar pašiem pamatiem un beidzot ar profesionāļu padomiem un knifiem.

Veidotāji sola arī turpmāk regulāri pievienot jaunumus, rakstus un pamācības, kā arī analītiskus dažādu mājaslapu apskatus.

web.hc.lvJaunajā vortālā vērība galvenokārt tiks pievērsta mājaslapu kodēšanai (xHTML, CSS, javascript, PHP u.c.), web dizainam, mājaslapu lietojamībai (usability), mājaslapu optimizēšanai meklētājsistēmām (SEO), mājaslapu veidošanas standartiem un interneta mārketingam.

Ideja par vortāla web.hc.lv izveidošanu radās, kad, meklējot internetā informāciju latviešu valodā par mājaslapu veidošanu, uzturēšanu un apmeklētāju piesaistīšanu, vortāla veidotāji konstatēja, ka nelielā atrodamā informācija ir nepilnīga, bieži vien nekorekta un reizēm pat pretrunīga. Piemēram, līdz šim latviešu valodā nav publicēta neviena pamācība par mājaslapu veidošanas valodu xHTML. Šī arī ir pirmā lielākā problēma, pie kuras risināšanas apņēmības pilni ir ķērušies klāt web.hc.lv veidotāji.

Vortālu web.hc.lv veido tie paši cilvēki, kuri pāris gadus atpakaļ izveidoja Jauniešu kultūras portālu HC.LV, kas pašreiz ir viens no visvairāk apmeklētiem jauniešu auditorijai domātiem portāliem. Abām šīm vietnēm ir vienota lietotāju datubāze, tas nozīmē, ka reģistrētie web.hc.lv lietotāji varēs ielogoties arī Jauniešu kultūras portālā HC.LV un otrādi.

web.hc.lv veidotāji ir pārliecināti, ka izdosies vienkopus pulcēt šīs nozares profesionāļus, kā arī tas būs labs sākumpunkts tiem, kas tikai domā par mājaslapu veidošanu. Veidotāji cer, ka vortālā atrodamā informācija palīdzēs ērtu, kvalitatīvu un apmeklētājiem noderīgu mājaslapu veidošanā.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties