Tāds viģiks :D

14.10.2007 08:45:07 aizsāka dzēsts lietotājs
5 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 14.10.2007. 08:45:31
Komentāra reitings: 1.881

http://www.parexplay.lv/index.php?id=242
apskaties un nobalso

kas_te, 14.10.2007. 11:59:51
Komentāra reitings: 0.714

SAMONTĒ NORMĀLU! :D

dzēsts lietotājs, 15.10.2007. 13:06:34
Komentāra reitings: 0.631

Tur nav ko montēt :D :D

rxx, 15.10.2007. 13:41:37
Komentāra reitings: 0.699

Varbūt varējāt izdomāt tādu maršrutu, lai var arī normāli nofilmēt... Jā, un nevajag nekādu zūmu taisīt, ja ir problēmas ar kameras noturēšanu rokās. Pusi "filmas" saprast nevarēja neko, tikai kaut kāds ņirbošs attēls.

dzēsts lietotājs, 15.10.2007. 13:52:41
Komentāra reitings: -3.566

nav gluzji krambergos, bet nu cenšās...


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hæ, ég vildi vita verð þitt.

RobertSax

Регламентирует основные требования к щебню из плотных горных пород Крупные строительные работы, подсыпка, железнодорожные и дорожные объекты Расчет цены Радиоактивность

Jamesenefs

полный цикл обработки в одном производстве;

WarrenJoula


ienāktreģistrēties