Par mācību iestādēm

23.05.2010 18:57:21 aizsāka ciskudrillis
3 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
ciskudrillis, 23.05.2010. 18:59:36
Komentāra reitings: 1.326

Tātad, vai Rīgā ir kādas normālas kojas, kurās varētu tikt, ja iet uz ģimnāziju?
Un kādas ir Jūsu domas par Rīgas 3. ģimnāziju?

Vai varbūt kāds te ir arī no Alūksnes puses? Un domā iet uz Alūksnes Valsts ģimnāziju vai arī to jau dara, un varētu kaut ko pastāstīt?

adellada, 24.05.2010. 08:43:47
Komentāra reitings: 1.326

ĀVĢ - http://avg.lv/

ciskudrillis, 24.05.2010. 18:16:19
Komentāra reitings: -1.326

uuun kāds tur līmenis? Nav tā, ka 24/7 jāsēž pie grāmatām?


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hæ, ég vildi vita verð þitt.

RobertSax

Регламентирует основные требования к щебню из плотных горных пород Крупные строительные работы, подсыпка, железнодорожные и дорожные объекты Расчет цены Радиоактивность

Jamesenefs

полный цикл обработки в одном производстве;

WarrenJoula


ienāktreģistrēties