
Jautājums: vai tiešām šogad nebūs Mākslas akadēmijas karnevāls? Ja nē, vai kāds zina, kāpēc?
03.01.2009 15:42:28 aizsāka poliAktualitātes forumā
Padalies priekā
YyErjcwdkdjwjjwjjdwjddjwsjf ndsaKAqwdweihduncbbwebidaa iudwnishqwuvdwqihbfvweuiojsqjqioqdefiw dwqsqwijbfiewdncbhvdifqhioqsjnqw hc.lv
Michaelfal
Прывітанне, я хацеў даведацца Ваш прайс.RobertSax
Hello! 77777 Good luck :)Alex23sof
