Jautājums: vai tiešām šogad nebūs Mākslas akadēmijas karnevāls? Ja nē, vai kāds zina, kāpēc?

03.01.2009 15:42:28 aizsāka poli
2 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
reivena, 03.01.2009. 23:01:32
Komentāra reitings: 4.262

Kur Tu dzirdēji, ka nebūs?

poli, 05.01.2009. 07:32:19
Komentāra reitings: 1.438

Es nekur nedzirdēju, ka būs. Skatīju viņu lapu, neko neatradu, arī netā nekur nekas nerādās.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā

Marcuslit

The shirt that says what you already say. Comfort Colors, Bella+Canvas, Gildan. snarkpaws.com

Larisanix

Материалы

Richardcaf


ienāktreģistrēties