Lai speletu rock.n.roll( the carburetors/chrome division/the bones)
Mēs esam bundzinieks un ģitārists! :DVaram mesties kopā ?!Esi skype, jo te ir garas sarakstes....:(
zaltans1 tas ir man skaips! Esi facebooka?
[ Forums ]
RonaldDuh
Robertgar
© 2005 - 2026, Mēklēju bundzinieku,basistu,vokalistu , HC.LV.