Kur pulcējās un apmainās ar idejām un pieredzi tie, kas sēž mājās un taisa mūziku uz PC?

14.12.2008 22:41:15 aizsāka separate
2 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 15.12.2008. 11:53:07
Komentāra reitings: 2.807

Ritma institūtā nebija kkāda programma par šito štelli?.. nu paskaties tur.

rxx, 15.12.2008. 14:58:07
Komentāra reitings: 6.711

Meklē rokā Ralfu Rubeni ;D


Reklāma
Padalies priekā

Marcuslit

The shirt that says what you already say. Comfort Colors, Bella+Canvas, Gildan. snarkpaws.com

Larisanix

Материалы

Richardcaf


ienāktreģistrēties