Raksti saistībā ar mūziku

1 2 3 4 5

Preses relīze - kas tā ir, un pamācība, kā to veidot /3450komentāri

Deniss Fedotovs (deni2s), 16.04.2006., 16:53

„PR Sucks” vokālists (pirmais no kreisās)
„PR Sucks” vokālists (pirmais no kreisās)
Ziniet teicienu: "Kas tad kaķim asti cels, ja ne pats?" Preses relīze ir tieši tāda astes celšana. Ja mēs vēlamies, lai mūs vai mūsu darbu vai arī nedarbu pamana, mums jāraksta preses relīze un jāsūta tā preses pārstāvjiem publicēšanai. Ja mēs vēlamies būt atpazīstami, tas jādara regulāri.

Pamācība jaunajām grupām: „Kā kļūt populāriem” /50komentāri

Deniss Fedotovs (deni2s), 17.02.2006., 16:27

Grupa "Gert Jonnys"
Grupa "Gert Jonnys"
Grupa nekad nekļūs populāra, ja tā visu laiku dzers mēģinājumos. Tāpēc šajā rakstā tiks doti daži koncertu organizētāju apkopoti ieteikumi jaunajām grupām.

Tēma: emo - vai tā ir "pozēšana", vai dvēseles stāvoklis; jūtu izpausmes? /176komentāri

SkaKri, 07.08.2005., 16:42

pirms pāris dienām pavēroju pāris cilvēkus "vērmanītī"... skatos - stāv divas meitenes, runājas kko... blakus stāv vēlviena - vnk klusē... klausās. un tad tiek izsprausts stulbs "joks" - eu tu esi īmō???

Hardcore punk vēsture /13komentāri

Deniss Fedotovs (deni2s), 29.06.2005., 22:11

Minor Threat
Minor Threat
Šī raksta mērķis ir apgaismot lasītāju, par to, kas tad īsti ir hardcore un kā tas ir veidojies, jo diemžēl lielākajai daļai cilvēku šis vārds asociējas tikai ar pornogrāfiju. Šajā rakstā īsumā tiek pastāstīts, kā veidojās hardcore kustības vēsture, kas mainīja un izglāba neskaitāmu cilvēku dzīves, pārsteidzošā kārtā bieži vien paliekot neievērota.

1 2 3 4 5
Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
With thanks for sharing your terrific website. Look at my site :: %anchor_text (https://leaguecrawler.com/node/3404/track)

Chastity

Car Services – GTP Motorsports https://www.gtp.com.my/home/car-services/ - Click here...

KennethPag

Hi, i feel that i saw you visited my weblog so i came to return the favor?.I'm attempting to find issues to improve my site!I guess its good enough to use a few of your concepts!! Visit my site - %anchor_text (https://ipedirect.dreamwidth.org/profile)

Arielienāktreģistrēties