Egilam Lukjanskim veltīts pasākums un grāmatas atvēršanas svētki

Maija Treile, 12.01.2012., 23:32

Trešdien, 18. janvārī, plkst. 17:30 Rakstniecības un mūzikas muzejā notiks sarīkojums "Lata romāna karalis", kas veltīts rakstniekam un publicistam Egilam Lukjanskim.

Pasākums turpina šobrīd muzejā skatāmās izstādes Latvijas detektīvs tematiku un ir saistīts ar vairākām aktualitātēm – Egila Lukjanska 75. dzimšanas dienu un divu viņa romānu atkārtotu izdevumu Lauku Avīzes izdevniecībā.

Egils Lukjanskis

Pasākumā Lata romāna redaktore Eva Mārtuža iepazīstinās ar populārās sērijas koncepciju un Egila Lukjanska darbu īpašo vietu tajā. Publicists un rakstnieks Ēriks Hānbergs atskatīsies uz laikrakstā Neatkarīgā Cīņa kopīgi pavadītajiem darba gadiem, kad Egils Lukjanskis rakstīja plašus analītiskus rakstus par kriminālām tēmām, daudz laika pavadīdams tiesas zālē un krimināllietu studijās. Ilggadējais rakstnieka redaktors Valdis Veilands iepazīstinās ar izdevniecībā Lauku Avīze nupat izdoto grāmatu un raksturos Lukjanska darbu stila īpatnības un vietu Latvijas literatūrā. Rīgas Centrālās bibliotēkas Juglas filiālbibliotēkas vadītāja Sandra Kokina stāstīs par rindām, kas bibliotēkās veidojas pēc populārajām grāmatām, kā arī par rakstnieka ciešo sadarbību ar bibliotēku. Izstādes Latvijas detektīvs autore Ilze Knoka dalīsies pārdomās par Egila Lukjanska vietu šajā izstādē.

Vienlaikus pasākums būs arī jaunās grāmatas Sieviete visam mūžam, kurā atkārtoti izdoti divi Egila Lukjanska romāni (Atliktais laiks un Sieviete visam mūžam), atvēršanas svētki.

Pasākumu vadīs Māra Eņģele, RMM.

Latvijas Avīze visiem apmeklētājiem dāvina biļetes uz pasākumu!

Pasākumi Rakstniecības un mūzikas muzejā (Pils laukumā 2) notiek katru trešdienu plkst. 17:30.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Good Web-site, Carry on the beneficial job. With thanks! Also visit my blog - %anchor_text (https://twitter.com/Michael46246879/status/1129641309118050305)

Sharron

Wow, stunning portal. Thnx ... Also visit my blog %anchor_text (https://www.afkarena.net)

Young

I love looking at your website. Regards! Review my page ... %anchor_text (https://webcam-record.com/maxiy_01)

Romeoienāktreģistrēties