Rokasbremze

lauris freimanis, 10.11.2010., 17:05

īsāk sakot, tā bija svētdiena, kad svētā jāņa baznīcas, luterāņu draudzes mācītājs A. turēja sīvu runu no kanceles par - atbildību.

un tā bija tā pati reize, kad divdesmit piecus gadus jaunajam, ateistam D. no galvas nosita cepuri, kāds no draudzes locekļiem, tieši pie ieejas durvīm baznīcā, ar vārdiem - "noņem cepuri muļļa!"
mācītājs A. turēja tik sīvu runu, ka pirmajās rindās sēdošajiem jau acīs varēja samanīt sāļu, caurspīdīgu ūdeni ko dzejnieki bija nodēvējuši par asarām, bet, kamēr mācītājs turēja runu, tikmēr asaras ritēja un jaunais ateists D. nezināja, kur lai iebāž savu cepuri, bet no piebraucamā baznīcas ceļa, atmuguriski noripoja draudzei piederošais mersedes sprinter (ar kuru draudze mēdza doties tādos izbraukumos kā "tā kunga ceļi nav izdibināmi" vai arī "visi ceļi ved uz Romu un atpakaļ") un ieripoja tieši tirgū, sabojājot vairākus tirgus galdus, ziņojumu dēli, zaļo atkritumu tvertni un sīktirgotājas G. rabarberu un diļļu buntes, kā arī garāmgājēja L. (kurš pēdējā brīdī paspēra soli sāņus) apakšbikses un izejamās, auduma bikses un labās kājas kurpi.
dažas minūtēs pēc visa šī ļembasta, kāds garāmgājējs (kurš atradās uz pasta tilta brīdī, kad mašīna ar lielu joni ietriecās tirgus galdos, aizlidinot pa gaisu rabarberus, dilles, zaļo atkritumu tvertni, ziņojuma dēli un piespieda apdirsties garāmgājēju L.) pateica - "šoferis vienkārši bija aizmirsis pacelt rokas bremzi!"


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
kritold, 05.01.2011. 23:14:57
Komentāra reitings: 0

Pateicos autoram par šī apbrīnojami lieliskā darba laišanu pasaulē. Līdzīgas emocijas man spēj izraisīt vel tikai Daniila Harmsa daiļrade. Burvīgi.

"Sāļš, caurspīdīgs ūdens, ko dzejnieki nodēvējuši par asarām" neviltota sajūsma.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā

Tommyzem

ElmerWes

ElmerPlonsienāktreģistrēties